ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Єдиний в Україні: У Києві призупинив роботу сміттєспалювальний завод

Сміттєспалювальний завод "Енергія" припинив у неділю прийом сміття у зв'язку із закінченням 31 серпня дії угоди київської влади з компанією "Київенерго"

Depo.Життя
22 липня 2018 17:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба "Київенерго" в Facebook, інформує Depo.ua.

"У зв'язку із закінченням 31 серпня дії угоди київської влади з компанією "Київенерго" єдиний сміттєспалювальний завод "Енергія", що діє в Україні, припинив сьогодні прийом сміття", - йдеться в повідомленні.

"Київенерго" зазначає, посилаючись на завод, що запасів твердих побутових відходів у кількості близько 10 т, достатньо для забезпечення планової праці до 31 липня.

"А з 1 серпня завод переходить в управління міської влади як об'єкт комунальної власності", - наголошується в повідомленні.

Згідно з повідомленням, тепла, отриманого під час спалювання сміття заводом, достатньо, щоб забезпечити опалюванням і гарячою водою близько 300 багатоповерхівок.

Також наголошується, що на сьогодні завод переробляє близько 25% обсягу твердих побутових відходів життєдіяльності Києва.

"В цілому в 2001-2017 рр. "Київенерго" інвестувало в теплове господарство столиці більше ніж 3,2 млрд грн, з них 2,9 млрд грн - в 2013-2017 рр., після входження компанії до складу ДТЕК. Інвестиції були направлені в капремонти і реконструкцію комунального майна", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в травні цього року завершилася 16-річна угода між КМДА і ПАТ "Київенерго". Місто повертає під контроль близько сотні тисяч об'єктів теплоенергетичного комплексу з метою його подальшої модернізації і відновлення для поліпшення якості послуг для населення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя