У Києві прощаються з Мирославом Поповичем

У Києві об 11:00 розпочалася церемонія прощання з директором Інституту філософії, українським мислителем Мирославом Поповичем

Попрощатися з академіком, зокрема, прийшли президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Depo.ua.

"В останні роки і під час роботи в об'єднанні "1 грудня" я мав можливість часто з ним зустрічатися і говорити про майбутнє України, він ніколи не дивився в минуле, завжди дивився – в майбутнє, мріяв про рішуче реформування країни", - сказав Порошенко і наголосив, що Попович був його вчителем.

А прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав Мирослава Поповича моральним авторитетом і державним діячем з великої літери.

Після прощання у приміщенні президії НАНу на вул. Володимирській, 55 до 12:30, Поповича поховають на Байковому кладовищі о 13:00 на 33 ділянці.

Нагадаємо, що академік, заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор Мирослав Попович помер 10 лютого на 88 році життя.

Він автор понад 400 наукових праць в галузі філософії, логіки, методології та філософії науки, історії культури; лауреат Шевченківської премії (2001 рік)№ один з організаторів Народного руху України; співзасновник ініціативи "Першого грудня".

Серед наукових робіт Поповича, які були відомі широкій громадськості, - "Григорій Сковорода" (1984), "Світогляд давніх слов'ян" (1985), "Микола Гоголь" (1989), "Україна і Європа: праві та ліві" (1996), "Нариси історії культури України" (1998), "Червоне століття" (2005), "Бути людиною" (2011).

Заголовне фото: 1news

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна