У Києві перекрили рух: Список вулиць і маршрути транспорту

У Києві на вихідні, 20-21 жовтня місцями перекриють дороги

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу КП "Київпастранс".

Через ремонт дороги рух буде зупинено на перехрестях проспекту Леся Курбаса, вулиці Гната Юри та вулиці Володимира Покотила.

Рух громадського транспорту зміниться 20 жовтня з 7:00 до 21:00, а 21 жовтня — з 7:00 до 18:00. У зв'язку з цим, автобуси № 9, 69, 155 тимчасово підкоригують свої звичні маршрути.

Автобуси № 9 курсуватимуть так: від вулиці Михайла Булгакова до вулиці Симиренка за стандартним маршрутом, а далі від вулиці Сім'ї Сосніних до проспекту Академіка Корольова, проспекту Леся Курбаса і далі за старою схемою.

Автобуси № 69 від станції метро "Палац Спорту" до проспекту Леся Курбаса будуть їхати за звичайним маршрутом, потім до вулиці Володимира Покотила — бульвару Кольцова — вулиці Зодчих — вулиці Литвиненко - Вольгемут та в зворотному напрямку за стандартною схемою.

Автобуси № 155 у напрямку станції метро "Почайна" поїдуть так: Кільцева дорога — проспект Леся Курбаса, бульвар Кольцова — вулиця Сім'ї Сосніних — проспект Академіка Корольова — проспект Леся Курбаса, а потім за власним маршрутом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна