ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві іноземна студентка зістрибнула у Дніпро з мосту Патона (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві студентка 1 курсу НМУ ім. Богомольця Мукадас Насірлаєва покінчила життя самогубством зістрибнувши у Дніпро з мосту Патона

Depo.Життя
17 лютого 2018 23:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє паблік "Київ. Оперативний", передає Depo.ua.

Зазначається, що дівчина була громадянкою Туркменістану і пропала безвісти у Києві 30 січня.

"За тиждень до зникнення Мукаддас Посольство Туркменістану попросило її принести завізовану деканом факультету заяву про сприяння у вирішенні питання з дозволом на проживання в Україні", - йдеться у повідомленні.

Проте такий документ у вузі дівчині взяти не вдалося.

Повідомляється, що батьки Мукаддас знали про проблему з отриманням дозволу на проживання, і якщо не продовжать візу і не отримувати дозвіл на проживання її можуть відрахувати з університету, тому пропонували їй виїхати з України і в'їхати заново з новою візою або взяти академвідпустку і продовжити навчання через рік.

"Посольство Туркменістану в Україні запропонувало вирішення питання без виїзду Мукаддас України за листом з університету зі сплатою штрафу за порушення режиму перебування в Україні", - йдеться у повідомленні, проте підкреслюється, що і ці документи їй в університеті взяти також не вдалося.

Після цього Мукаддас сіла в метро на станції Політехнічний інститут, вийшла на станції Дніпро, пройшлася вздовж набережної до мосту Патона, і стрибнула з моста.

Адвокат родини Мукаддас Ровшанбек Розметов повідомив на своїй сторінці у Facebook, що у студентки був конфлікт в деканаті, через що вона і не могла зібрати необхідні документи.

"Через три дні після зникнення Мукаддас ми зрозуміли, що поліція її буде довго і нудно шукати. Завдяки друзям ми самі отримали доступ до відезапісу в метро. Самі 15.02.2018 р вночі знайшли відео на якій станції метро Мукаддас вийшла", - написав він і опублікував відео.

Розметов зазначив, що завдяки оперативній роботі замначальника Печерського УП встановили, в якому напрямку пішла Мукаддас. А потім поліція главку Києва та Солом'янського УП підключилися і встановили місце трагедії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя