У Києві будують новий ЖК у концепті WORK. LIFE. BALANCE (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Київський девелопер "НЕСТ" спільно із своїм партнером-девелопером групою компаній Greenville презентували новий ЖК Greenville Park у новому для ринку нерухомості України концепті WORK. LIFE. BALANCE

ЖК буде повністю забезпечений власною соціальною та спортивно-розважальною інфраструктурою.

"Жителі Greenville Park отримають два дитячих садочки, школи початкових класів, 2 спортивні майданчики з тренажерами, 6 дитячих майданчиків з різними ігровими конструкціями, закритий спортзал, кілька зарядних станцій для електромобілів. Всередині будинків буде два дитячих клуба для вікових груп - від 3 до 7 років і від 7 до 11 років. Окрім відкритої тераси із зонами відпочинку, на кожному будинку буде експлуатована покрівля з зимовим садом, зоною барбекю та джакузі. Комплекс повністю охоронятиметься, робота усіх зон передбачена тільки для мешканців", - прокоментував Ілля Величко, комерційний директор Greenville Park, компанія-девелопер "НЕСТ". - Житловий комплекс Greenville Park - це логічне завершення великого проекту "Покровський посад". Комплекси є 3-м масштабним проектом компанії в форматі "місто в місті". На етапі планування для обох компаній стояли головні завдання - реалізувати успішно проект, який би задовольняв усі вимоги покупців".

"Однією із переваг ЖК Greenville Park є об'єднання території із ЖК "Покровський посад", що сприяло створенню широкої внутрішньої інфраструктури для нового житлового комплексу в сучасному форматі "місто в місті". Згідно з проектом, ЖК Greenville Park - це два 26-поверхових будинки бізнес-класу на 664 квартири. Площа забудови - 3 га, - заявив Орест Сарахман, керівник проекту Greenville Park. - Заявлений термін введення в експлуатацію першого з двох будівель - третій квартал 2019 року. Інфраструктура ЖК передбачає парковку на 700 машиномісць в багаторівневому паркінгу, при тому, що всередині двір буде вільний від машин. Це дійсно буде єдиний простір, без візуальних обмежень та бар'єрів".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна