У Києві встановили рекорд на найбільш багатонаціональний пікнік

У Міжнародному пікніку на території Національного ботанічного саду ім. Гришка взяли участь понад 50 чоловік, які представляють 23 країни світу

Кого тільки не було на вихідних у ботанічному саду! Представники Болгарії і Чада, Нідерландів і Нігерії, Китаю та Ізраїлю, Грузії, Ірану, Австралії, Німеччини, Анголи, Кореї, Японії, Азербайджану, Сьєрра-Леоне, Росії, України, Білорусі, Конго, Люксембурга, Франції, Португалії, Казахстану зібралися у Міжнародний день пікніка, щоб з’їсти м’ясо з аджикою і свіжою зеленню, випити пляшечку "Боржомі", пограти у бадмінтон і заразом стати учасниками рекорду на найбільш багатонаціональний пікнік.

У Києві встановили рекорд на найбільш багатонаціональний пікнік - фото 1

"Пікніки — головна літня "соціальна мережа", яка об’єднує людей не у віртуальному, а в реальному світі, — говорить організатор Міжнародного пікніка "Боржомі" Оксана Панкіна. — Ми дуже раді, що сьогодні нам вдалося зібрати за одним столом представників різних народностей, і всі вони швидко знайшли спільну мову. Це ще раз доводить, що дружні посиденьки, смачна їжа, вино і "Боржомі" об’єднують усіх, незалежно від статі і віку, походження і соціального статусу".

Поки учасники знайомилися один з одним, Віталій Зорін, представник Національного реєстру рекордів України, заповнював анкети і рахував представлені на пікніку країни. У результаті вийшло, що на перший Міжнародний пікнік "Боржомі" з’їхалися представники 23 народностей. Усі вони отримали картку учасника всеукраїнського рекорду.

"Я вперше бачив людей стількох національностей за одним столом, і всі ми чудово порозумілися! — говорить японець Юкі Хасегава. — Це дуже гарний формат. Сподіваюся, ми знову зустрінемось, і знову все буде так же смачно!".

У Києві встановили рекорд на найбільш багатонаціональний пікнік - фото 2

Годували на Міжнародному пікніку дійсно смачно і ситно. Артем Клобуцький, професійний шеф-кухар, голова журі Чемпіонату пікніків "Боржомі", приготував обід на всю компанію: на закуску запропонував пхалі і хачапурі по-аджарськи, основною стравою були кури, смажені на решітці, з аджикою, свіжими овочами та зеленню, а на десерт — більше 10 кілограмів черешні і полуниці. Крім того, багато хто приніс на пікнік свої національні страви. Так, пара з Австралії спекла печиво, яке готували австралійські жінки своїм чоловікам під час війни, — таке печиво могло зберігатися більше двох місяців і не псувалося під час походів. Подруги з Казахстану спекли для всіх традиційний казахський хліб, родина з Ірану пригощала учасників пікніка пловом з іранським рисом і барбарисом, а сім’я з Болгарії — традиційним сирним пирогом баніцею.

Розходитися компанія довго не хотіла, учасники обмінювали номерами телефонів і обіцяли один одному скоро зібратися знову — на другому Міжнародному пікніку.

Вибрати краще місце для пікніка, дізнатися про розпалювання вогнища на локаціях та про приготування різних страв ви можете на сайті picnic.borjomi.com.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme