У Києві відбудеться жіночий фестиваль "АНІМА. Перезавантаження"

У Києві 15-16 жовтня пройде жіночий фестиваль АНІМА у форматі Перезавантаження на новій локації - Premier Hotel Rus
Depo.Життя
4 жовтня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на організаторів заходу, це яскрава й видовищна подія, в рамках якої розглядаються сфери життя, які цікавлять сучасних жінок: кар’єрний розвиток, стосунки, сім’я, самовдосконалення, сексуальне життя, секрети краси, стилю та жіночності, а також психологія та тенденції сучасного світу.

Мета фестивалю - звернути увагу на різні аспекти життя жінки та гармонізувати кожен  з них.

Вперше на фестивалі відбудеться зустріч з відомими та успішними жінками на тему "Богиня чи феміністка? Відомі жінки розкажуть в якій ролі легше живеться", а також інтерактивне шоу з відомими чоловіками "Про що мовчать чоловіки".

У межах фестивалю буде постійно функціонувати Beauty Zone та проект "Аніма-перевтілення", де 10 стилістів працюватимуть над вашим іміджем.

А ще на вас чекає фотозона від одного з кращих флористів України для фотографування після beauty - перевтілень. 

Що ще? Інтриг безлічфотоекспозиція "Всі грані жіночності", моноспектакль, мистецтвознавчий лекторій та багато інших сюпризів.

Молоді мами особисто познайомляться з проектом Fly mama, а також побувають на  воркшопах  сімейних психотерапевтів задля  гармоніі в родині.

Затятим fashionista буде не менш цікаво - дизайнерський одяг, розкішні прикраси, лекція про те, як правильно носити коштовності та зустріч з відомим парфумером. 

"Жіночий фестиваль Аніма – це яскраве свято жіночності, що надихатиме вас надовго", - зазначають організатори.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя