У Києві в 2017 році обіцяють зробити "швидку" на мотоциклах (ФОТО)

В Україні з 2017 року почнеться реалізація проекту "Екстрена медична допомога на мотоциклах в Україні" і першим містом, де вже в квітні наступного року можуть з’явитися лікарі на мотоциклах, буде Київ
Depo.Життя
5 червня 2016 19:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Всеукраїнська спілка парамедиків, передає depo.ua.

Організатори проекту зазначають, що середній час приїзду до пацієнта у Києві – 25 хвилин, і його можна зменшити в 3-4 рази, використовуючи мотоцикли, що допоможе врятувати життя в екстрених ситуаціях.

У Києві в 2017 році обіцяють зробити "швидку" на мотоциклах (ФОТО) - фото 1

Повідомляться, що служба буде абсолютно безкоштовною для громадян.

"Мотоцикли працюватимуть лише в денний час з 8:00 до 20:00 в будні дні і під час проведення громадських (масових) заходів. Бюджети будуть різними", - йдеться у повідомленні.

У Києві в 2017 році обіцяють зробити "швидку" на мотоциклах (ФОТО) - фото 2

Громадська організація планує самостійно, за рахунок благодійних внесків (спонсорів, небайдужих громадян), забезпечувати мотоцикли медикаментами та пальним.

"На мотоциклі їздитиме один лікар, не медична сестра, а саме лікар. Якщо виклик складний (зупинка серця, масова травма), то пасажиром виїжджатиме фельдшер чи ще один лікар в доповнення до першого водія мотоцикла. Далеко не кожен лікар зможе виїжджати на мотоциклі. Ми будемо проводити відбір, а також наші лікарі проходитимуть додаткове навчання самостійної роботи на виклику (не в складі бригади), а також курси водіння важких мотоциклів", - йдеться у повідомленні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя