У Києві пройде виставка картин російського опозиціонера STOP EATING UKRAINE

19 липня в 19.00 у Музеї історії Києва російський опозиційний художник SAVA, який покинув Росію за політичними мотивами, вперше представить серію із 11 полотен, присвячену подіям у Криму та на Донбасі
Depo.Життя
11 липня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua

Експозиція має назву STOP EATING UKRAINE та є своєрідним "дзвоном" траурних подій 2014-2016 років.

"Головна мета виставки – привернути увагу людей до подій, що відбуваються в Україні в останні два роки. Зокрема, до маловідомих фактів, пов'язаних з окупацією Криму та війною у Донбаському регіоні. Деякі цифри, відображені на полотнах, шокують відвідувачів. Сподіваюся, що виставка зможе стати посланням не тільки для України, але й для Заходу", – підкреслює автор.

У Києві пройде виставка картин російського опозиціонера STOP EATING UKRAINE - фото 1

Захід має благодійний характер – кошти від реалізації виставлених картин отримають сім'ї українських політв'язнів, які незаконно утримуються у російських в'язницях.

Серед спеціально запрошених гостей виставки – лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемільов, народний депутат України Георгій Логвинський, а також інші представники українського суспільства, які виступають проти окупації Криму.

Партнери виставки: громадська організація "КримSOS", державне підприємство "Кримський дім".

Експозиція триватиме до 28 липня.

Російський художник SAVA був членом ряду опозиційних громадських організацій на Росії. Він залишив Росію за політичними мотивами. На Росії SAVA займав активну громадянську позицію. У своїй суспільно-політичній діяльності опікувався темою виборів у Росії, послідовно доводив, що фальсифікації на виборах створюють прецедент нелегітимності влади. Був прихильником діяльності відомого російського опозиціонера Бориса Нємцова, який свого часу допоміг художнику сформувати тверді опозиційні погляди, спрямовані на боротьбу за свободу вибору. SAVA рішуче виступає проти окупації Криму та військової агресії Росії на сході України.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя