У Києві підвищили вартість шкільних обідів

Київська міська влада збільшила вартість шкільного харчування у порівнянні з минулим роком майже на 40% – з 8 до 12 грн за порцію гарячого сніданку
Depo.Життя
18 квітня 2016 19:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"За нашими підрахунками, середня вартість якісного шкільного харчування має бути не менше 12 грн. З початку цього року ми віднайшли кошти, щоб збільшити вартість гарячого сніданку з 8 грн до 12 гривень. Водночас, виділяючи додаткові кошти, місто має бути впевненим, що вони використовуються ефективно", – підкреслила вона.

Зокрема, за словами Старостенко, під час перевірки у школі № 90 було виявлено досить бідний раціон харчування: "Після перегляду перспективного меню на два тижні, виявилося, що у раціоні учнів взагалі відсутні риба, дуже рідко бувають овочі та фрукти. У міста на сьогодні є кошти на якісне і повноцінне харчування для школярів, а отже, районні адміністрації мають забезпечити різноманітний раціон та не лише корисну, а й смачну їжу для дітей".

Заступник голови КМДА також додала, що минулого тижня рішенням Київради було виділено додатково 35 млн грн, щоб усі райони столиці могли ще раз перерахувати вартість харчування, провести додаткові тендерні процедури та розробити повноцінний раціон.

Загалом, як розповіла Старостенко, цього року на харчування дітей у школах та дитячих садочках було виділено 330 млн грн.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя