У Києві на аукціоні картини українських художників продали за чималі кошти

8 квітня у ЦСМ М17 відбувся комерційний аукціон робіт класичного, андерграундного та сучасного мистецтва CLASSIC UNDERGROUND CONTEMPORARY ART
Depo.Життя
12 квітня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
У Києві на аукціоні картини українських художників продали за чималі кошти
У Києві на аукціоні картини українських художників продали за чималі кошти

Організатором торгів виступив аукціонний дім "Золотое Сечение", повідомляє depo.ua.

Усього на аукціоні було представлено 100 робіт. При цьому, у ході торгів реалізовано 35% лотів, разом з постаукціоннимі торгами продажі складуть 50-60%, запевняють організатори.

“На багато роботи заявки надійшли відразу ж після аукціону. Це прекрасний результат на сьогоднішній день, який вказує на живий стан ринку та появу нових колекціонерів”, – підкреслює співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" Михайло Василенко.

Найдорожчим проданим у ході аукціону лотом стала картина класика українського пейзажу Сергія Шишка "Розлив Дніпра" (1964 р), яка пішла з молотка за стартовою ціною у $27,5 тис.

У Києві на аукціоні картини українських художників продали за чималі кошти  - фото 1

Без торгів реалізовані й інші класичні твори мистецтва, наприклад, творіння Ференца Семана "Кульбаби" (1980-ті), куплене за $11 тис. Колекціонери більш охоче торгувалися за роботи Ернеста Коткова, Тетяни Радимової, Василя Непийпиво та інших авторів.

"Не дивлячись на втішні продажі у блоках класичного та андерграундного мистецтва, у ході аукціону покупці більше симпатизували роботам сучасних авторів", - уточнює співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" Олексій Василенко. Зокрема, найактивніші торги велися за картину Михайла Деяка "Стільці" (проект "Суть речей"), яку при естімейті $6-8 тис. продали $11 тис. До речі, це найвища вартість робіт цього автора, реалізована у ході відкритих торгів.

У Києві на аукціоні картини українських художників продали за чималі кошти  - фото 2

Також з молотка пішли твори Романа Мініна, Матвія Вайсберга, Олександра Животкова, Олега Тістола, Юрія Коваля, Зої Орлової, Дмитра Ерліха, Євгенія Петрова, Анатоля Галицького.

Алкогольний спонсор аукціону – винний дім Gancia. Gancia – перше ігристе вино Італії.

У Києві на аукціоні картини українських художників продали за чималі кошти  - фото 3

Довідка про АД “Золотое Сечение”

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

Довідка про Gancia

Погреби Винного дому Gancia внесені ЮНЕСКО в список об'єктів світової спадщини. Gancia – провідна компанія з виробництва ігристих вин і вермутів на міжнародному ринку. Власні виноградники Gancia знаходяться у селищі Каннеллі – самому серці регіону П'ємонт.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:
+38 044 240 95 32
+38 044 386 81 81

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя