У Києві вилучили велику партію пістолетів європейського виробництва

Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою перекрила канал ввезення на територію України вогнепальної зброї та боєприпасів через поштові сервіси
Depo.Життя
21 січня 2016 20:54
ФОТО: depo.ua

Мешканець Києва створив сторінку в одній з соціальних мереж та став активним користувачем форумів з воєнної тематики та зброї. Саме на таких форумах підпільний зброяр і знаходив покупців, повідомляє depo.ua з посиланням напрес-службу СБУ.

Останні переводили гроші на його банківську карту, після чого зловмисник надсилав зброю у розібраному вигляді через одну зі служб експрес-доставки.

Під час обшуків за місцем проживання та роботи зловмисника правоохоронці вилучили 5 пістолетів "Скорпіон", 4 пістолети Макарова, 4 пістолети "ТТ", 3 пістолети "Беретта", 15 пістолетів "Глок-19", 8 пістолетів "Глок-17", 3 пістолети "Глок-19" кольору хакі, 1 пістолет "Вальтер Р-99", 1 пістолет "Вальтер Р-38", пістолет-кулемет "УЗІ", запчастини до нарізної вогнепальної зброї та велику кількість холодної зброї.

Увесь арсенал був завезений до України через міжнародні поштові сервіси з країн Європи

Триває слідство за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), 263-1 (незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї) та ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

У Києві #СБУ вилучила велику партію пістолетів європейського виробництваСлужба безпеки України спільно з поліцією та п...

Опубліковано Служба безпеки України 21 січня 2016 р.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя