У Керчі вирішили економити електрику, відключивши ліфти в житлових будинках

У Керчі відключають ліфти в житлових будинках
Depo.Життя
13 січня 2016 08:32
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було прийнято на нараді оперативного штабу міста, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Окупаційна влада не повідомляє дату відновлення роботи ліфтів.

"На підставі протоколу № 47 від 11.01.2016 р робочої наради оперативного штабу міста прийнято рішення про призупинення роботи ліфтів у багатоповерхових будинках до особливого розпорядження. Рішення прийнято для забезпечення безпеки людей у ​​зв'язку з віяловими відключеннями електроенергії в місті", - йдеться в повідомленні.

Ліміт електроенергії, виділений Керчі, за інформацією енергетиків, становить 42 мегавати. Саме ця цифра прописана в графіках віялових відключень, які розвішані на зупинках громадського транспорту, в маршрутках і під'їздах житлових будинків міста. У графіках також зазначено, що такий ліміт затверджений для Керчі на 2016 рік.

30 грудня 2015 в Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, по якій передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів, який з початку 2014 анексований Росією.

Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії та по енергомосту з Кубані.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя