У Канаді придумали, як дітям з діаспори легко вивчити українську

У Торонто в Канаді відбулась Всеканадська вчительська конференція, де вчителі української мови в діаспорі придумали, як створити своїм учням умови для реального спілкування
Depo.Життя
20 травня 2016 22:57
ФОТО: depo.ua

Голова світової координаційної виховно-освітньої ради СКУ Оксана А. Винницька-Юсипович зустрілася з головою національної освітньої ради Конґресу українців Канади Володимиром Бойчуком та головою шкільної ради КУК у Торонто Тетяною Сунак, повідомляє depo.ua з посиланням на Експрес.

Голова СКВОР порушила проблему, висловлену багатьма вчителями української мови в діаспорі: необхідність створити своїм учням умови для реального спілкування.

З цього приводу вона запропонувала залучити учителів та учнів української мови в Канаді до активного транснаціонального спілкування з українцями, використовуючи сучасні технології.

У такий спосіб учителі та учні української мови, які проживають і навчаються у різних державах української діаспори, зможуть вдосконалити свої знання.

“У Канаді навчання української мови відбувається за програмами та напрямними Міністерств освіти Канади. Дуже хочеться, щоб канадці, які успішно інтегрують вивчення української мови в системи державних шкіл Канади, поділилися своїм досвідом з тими, хто навчає української мови в інших країнах світу,”– додала Оксана А. Винницька-Юсипович.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя