У Камбоджі спростували чутки про чергове всиновлення Джолі

Чутки про те, що голлівудська кіноактриса Анджеліна Джолі таємного від Бреда Пітта всиновила ще одного хлопчика, виявилися неправдою
Depo.Життя
14 січня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua

Зате дочки пари, Захара і Шайло, "усиновили" цілу багатодітну незаможну родину.

Інформацію про всиновлення Джолі сьомої дитини спростував речник Адміністрації з міжнародних усиновлень Камбоджі для "Phnom Penh Post", пише depo.ua з посиланням на "Contact Music".

Актриса поїхала до Камбоджі не по нову дитину, а на зйомки, і щоби її старший прийомний син Меддокс навідав свою батьківщину.

Більше того, підкреслив представник організації, навіть якби Джолі й Пітт таки забажали всиновити ще одного малюка, у Камбоджі вони б цього не змогли зробити. Усиновлення дитини з цієї країни громадянами Америки вже понад 10 років як неможливе.

Як пояснив співрозмовник видання, таке рішення було прийнято американською стороною з метою попередження людського трафіку.

Тим часом старші доньки зіркової пари, Захара і Шайло, беруть приклад із батьків і вже займаються благодійництвом. Дівчатка взяли під свою опіку камбоджійську багатодітну родину, накупили дітям одягу на 200 доларів та придбали два велосипеди.

"У нас був лише один велосипед на всю сім'ю, і він був старий, тож для нас це чудовий дарунок", - розказала 16-річна Лейда, котра дванадцятеро менших братиків і сестричок.

"Шайло і Захара, і їхня родина – дуже хороші люди. Ми вже деякий час із ними знайомі, вони – наші спонсори", - додала дівчинка.

Також Лейда розказала, що вони з Захарою і Шайло разом граються. Вона запевнила, що її сім'я дуже хотіла би, щоби Анджеліна разом із доньками прийшла до них у гості випити чаю.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя