У Каліфорнії порноакторам дозволили на зйомках не використовувати презервативи

Влада Каліфорнії пішла назустріч виробникам порнофільмів
Depo.Життя
19 лютого 2016 09:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

Служба з контролю за забезпеченням безпеки праці на робочому місці в Каліфорнії проголосувала проти пропозиції, що зобов'язує акторів використовувати презервативи та інші засоби захисту під час зйомок порнофільмів.

Рішення було прийнято після того, як виробники фільмів для дорослих під час публічних слухань заявили, що через запропоновані заходи їм доведеться "знімати продукцію, яку ніхто не захоче дивитися".

На їхню думку, обов'язкове використання презервативів може повністю зруйнувати багатомільярдний бізнес і змусити порностудії знімати свою продукцію підпільно, що ще більше піддає ризику здоров'я акторів.

Прихильники нововведення вважають, що презервативи допоможуть захистити порноакторів від ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. За існуючими нормами, актори зобов'язані проходити перевірку на ВІЛ кожні два тижні.

Постанова про обов'язкове використання презервативів під час зйомок існує в окрузі Лос-Анджелес. Так званий "Закон Б" був схвалений виборцями округу в листопаді 2012 року і підтриманий Фондом боротьби зі СНІДом.

"Закон Б" поширюється на весь округ Лос-Анджелес, а раніше була введена лише в найбільшому місті Каліфорнії, де вимога надягати презервативи стало обов'язковою умовою для отримання дозволу на зйомки.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя