У Херсоні на мітингу екс-банкір побив журналіста

В Херсоні на мітингу, організованому на честь звільненої полоненої Надії Савченко, який проходив на центральній площі Свободи, екс-банкір Тарас Бурда вчинив напад на журналіста видання Мост і представника Інституту масової інформації в Херсонській області Сергія Нікітенка
Depo.Життя
26 травня 2016 07:27
ФОТО: depo.ua

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті інституту, передає depo.ua.

"Я прийшов туди знімати, з планшетом стрімити звідти. Закінчилась акція, я підійшов до депутатів від УКРОПа Олени Мазур і Віталія Богданова, вирішив взяти коментар з приводу вчорашньої публікації. Я почав запитувати їх стосовно діяльності Мазур як чиновниці щодо використання публічних фінансів і Богданова як депутата міської ради. Почав запитувати про факти, які були в публікації, бо вони мені не відповідали з цього приводу і сьогодні я вирішив скористатися моментом", - розповів Нікітенко про початок конфлікту.

В певний момент в інцидент втрутився чоловік Олени Мазур колишній банкір Тарас Бурда, який, в результаті, і наніс тілесні ушкодження журналісту.

"Він почав мене поливати водою, вставивши у розстібнуту ширинку пляшку, ображати. Я його відштовхнув і почав задкувати від нього. В цей момент підскочила депутат Мазур, вихопила в мене планшет. Я почав кликати на допомогу поліцію, яка якраз з’явилася, і просив їх зафіксувати, що у мене відібрали планшет. І в цей момент Бурда бере планшет і кидає його мені в голову", - розповів подробиці Нікітенко.

У Херсоні на мітингу екс-банкір побив журналіста - фото 1

Поліцейські, за словами журналіста, на прохання затримати нападника не відреагували, продовжуючи просто спостерігати. Після інциденту Бурда написав заяву на журналіста, нібито він, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, приставав до жінок.

Журналіст теж написав заяву про побиття та надасть поліції відео інциденту.

Бурда в коментарі ІМІ зауважив, що Нікітенко був неадекватний та вдарив його першим.

"Сергій Нікітенко, не контролюючи себе, першим вдарив мене на очах п'яти десятків людей. Перед цим вів себе негоже для центральної площі міста. Після інциденту він розповів, що хворіє і можливо ліки з хворобою вплинули на ситуацію. Тому якось ображати або звинувачувати його не хочу, поліція, сподіваюсь, розбереться", - розповів він.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя