У харківському McDonald's вважають, що україномовні відвідувачі їх дискримінують (ДОКУМЕНТ)

У харківському McDonald's відмовилися обслуговувати клієнтів українською мовою
Depo.Життя
17 серпня 2016 07:16
ФОТО: depo.ua
У харківському McDonald
У харківському McDonald's вважають, що україномовні відвідувачі їх дискримінують (ДОКУМЕНТ)

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповіла волонтер Марина Хаперська, передає depo.ua.

"Працівники відмовляються обслуговувати українською мовою відвідувачів, ігноруючи статтю 10 Конституції України та статті 4 закону України "Про захист прав споживачів", згідно з якою громадяни мають право на отримання доступної інформації. В моєму випадку доступна інформація може бути тільки державною мовою, тому що мовами нацменшин я володію погано", - написала Хаперська.

Пізніше від McDonald's прийшла відповідь, в якій активістці заявили, що "не може бути привілеїв чи обмежень за мовними або іншими ознаками".

"Наші співробітники завжди намагаються спілкуватися з відвідувачами тією мовою, якому останні звертаються до них. Однак Конституцією України передбачено, що не може бути привілеїв чи обмежень за мовними або іншими ознаками. Таким чином ми в рівній мірі толерантно ставимося до мовних уподобань наших відвідувачів і працівників", - заявили в компанії.

"Зате ваші колеги апелюють до статті 24 Конституції України, хоча самі статтю порушують, обмежуючи мене в моїх правах за мовним принципом. Навіть в листі написали, що намагаються говорити, а намагатися і виконувати - це різні речі, поведінка працівників цього закладу тому приклад" , - відповіла волонтер.

У харківському McDonald's вважають, що україномовні відвідувачі їх дискримінують (ДОКУМЕНТ) - фото 1

У харківському McDonald's вважають, що україномовні відвідувачі їх дискримінують (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя