У ГПУ звинуватили НАБУ в незаконній прослушці прокурора Суса

У Генпрокуратурі заявили, що виявили систему незаконного прослуховування НАБУ їхнього прокурора Дмитра Суса
Depo.Життя
13 серпня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Він очолював групу ГПУ, яка 5 серпня здійснила виїмку документів у приміщенні НАБУ. Про це в ефірі "5 каналу" заявив керівник департаменту ГПУ Володимир Гуцуляк, передає depo.ua.

За його словами, слідчі ГПУ виявили обладнання для прослуховування і стаціонарного стеження в квартирі на вулиці Симона Петлюри у Києві, вікна якої виходять на приміщення одного з департаментів ГПУ.

"Ми помітили, що в квартирі навпроти приміщення департаменту поселилися невідомі люди, які здійснюють певні заходи. Ми правоохоронці. У нас є певна обізнаність. Ми розуміємо і відчуваємо такі речі. Ми зайшли на цю квартиру з обшуком, щоб встановити осіб, які там перебувають, і причини цього. Встановили службові посвідчення, які вони залишили, спецтехніку, застосування якої вимагає дотримання певних процедур. Ми будемо встановлювати, наскільки це законно", – каже Гуцуляк.

Після виявлення слідчі прокуратури спробували з’ясувати, хто саме веде прослуховування, коли на місце події прибув спецназ НАБУ, який "відбив своїх співробітників. Але у квартирі залишились посвідчення співробітників НАБУ та папери із прізвищем Дмитра Суса, стверджують у прокуратурі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя