У Глухові замерзають солдати 58-ї бригади, мер у відпустці, - ЗМІ

Солдати 16-го батальйону 58-ї мотопіхотної бригади ЗСУ, які прибули на місце дислокації в Глухів, розміщуються в абсолютно непідготовлених умовах, в наметах і без обігріву
Depo.Життя
26 жовтня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють "Українські новини".

Про незадовільні умови розміщення українських військових повідомив на своїй сторінці у Facebook військовослужбовець ЗСУ, Данило Зубко.

У Глухові замерзають солдати 58-ї бригади, мер у відпустці, - ЗМІ - фото 1

"У мене слів немає. Я просто в а...уе. Вивели бойовий підрозділ на відпочинок психологічний фізичний і що б оздоровиться. Душа немає, електрики немає. Не х... ні. Може я не в курсі чого. Але навіщо тоді виводити підрозділ якщо немає місця, де їх поселити", - повідомив військовослужбовець.

За словами Оксани Друпп, прес-секретаря мера Глухова Мішеля Терещенка, який на даний момент знаходиться на відпочинку в Маямі, міська влада працює над тим, щоб виправити ситуацію.

У Глухові замерзають солдати 58-ї бригади, мер у відпустці, - ЗМІ - фото 2

"Ми вже почали вирішувати головні питання. Нагальні питання будуть вирішені. Їм вже завезли хліб", - зазначила прес-секретар однак чому їх не вирішили до того, як привезти туди військових на відпочинок, вона не відповіла.

Сьогодні казарми, в які повинні були заїхати солдати перебувають у недобудованому стані.

Як відомо, в липні 2016 року влада Глухова обіцяли побудувати казарми для солдатів. Тоді міський голова Мішель Терещенко анонсував закінчення будівельних робіт до кінця осені.

У Глухові замерзають солдати 58-ї бригади, мер у відпустці, - ЗМІ - фото 3

Як повідомлялося раніше, скандал з розселенням солдатів у ще недобудовані казарми виник 25 жовтня. Ситуацію намагаються вирішити волонтери, які забезпечили солдатів теплим одягом, кавою, чаєм і бутербродами.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя