У глухівському лісі знайдено тіло слідчого, пов’язаного з контрабандою, - ЗМІ

Останки тіла, що було знайдено нещодавно у лісі під Глуховом, належать слідчому Ямпільської районної прокуратури Вадиму Тятюшкіну, який зник "за невизначених обставин"
Depo.Життя
2 листопада 2016 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це на власній сторінці Facebook повідомив журналіст сумського прес-клубу Олексій Захарченко, повідомляє Depo.ua.

"Маємо ситуацію, яка вийшла на поверхню – історію з останками людини в глухівському лісі. Судячи з деякої інформації, ці останки належать слідчому Ямпільської районної прокуратури Вадиму Тятюшкіну, який зник "за невизначених обставин", - пише журналіст.

Згідно з повідомленням, слідчого пов’язували з контрабандою, що проходила через Новгород-Сіверську і Глухівську митницю.

У глухівському лісі знайдено тіло слідчого, пов’язаного з контрабандою, - ЗМІ - фото 1

"Судячи з усього, цю історію теж буде спущено "на  тормозах", бо ті, хто розслідує, у цьому зацікавлені. Адже, зрозуміло, що такі люди зникають, не випадково заблукавши у лісі. І зникають зовсім не для того, щоб їх потім знайшли. Тому і маємо вже зістрибування на "останки  животного”,  - зазначив журналіст.

Як відомо, 15 серпня 2010 до чергової частини Ямпільського райвідділу надійшло повідомлення про те, що старший слідчий Ямпільської районної прокуратури Тятюшкін Вадим Олексійович виїхав з дому і не повернувся.

У червні 2013 року прокурор Сумської області Руслан Білоконь заявив про те, що є об’єктивні причини вважати, що Тятюшкін загинув.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя