ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Генштабі ЗСУ запрацювала Рада резервістів

У Збройних силах України проходять службу понад 140 тис. резервістів, більшість з яких є колишніми мобілізованими з бойовим досвідом

Depo.Життя
14 січня 2018 13:02
ФОТО: depo.ua

Для покращення їх взаємодії з Генштабом було створено дорадчий орган – Раду резервістів, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

Крім кращої взаємодії з військовим керівництвом, новий орган, за задумкою ініціаторів його створення, має допомогти організації підготовки оперативного резерву та покращити рівень проведення навчальних зборів резервістів.

"Сподіваюся, що наша робота дасть змогу зробити навчальні збори резервістів у складі бригади кращими, більш організованими та злагодженими", - зазначив голова ради, молодший сержант Тарас Ткалич.

Раду сформували резервісти з бойових бригад всіх видів та окремих бригад ЗСУ. Наразі, за словами Ткалича, планується розпочати роботу з обробки пропозицій, які було висловлено резервістами під час зборів. Також буде проведено роботу з юристами задля внесення змін до законодавства щодо функціонування ради.

"Члени Ради резервістів виконуватимуть представницькі функції ради на місцях, тобто кожен у своїй області. Вони співпрацюватимуть з військовими комісаріатами, з бригадами та самими резервістами", – зазначив заступник голови Ради резервістів молодший лейтенант Мирослав Гай.

Планується, що Рада резервістів збиратиметься щоквартально.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя