У Генштабі розповіли про перевірку частини, де нібито подали суп з черв'яками

Кілька комісій перевірили якість харчування бійців військової частини поблизу села Калинівка, де раніше солдати нібито знайшли в тарілці черв'яків
Depo.Життя
11 січня 2016 14:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

Так, на території військової частини працювали робоча група Генерального штабу Збройних Сил України та комісії у складі представників Військової прокуратури, зонального відділу Військової служби правопорядку та відділу санітарно-епідеміологічного нагляду Вінницького санітарно-епідеміологічного загону, які перевірили стан їдальні, якість харчування особового складу, продовольчий склад і комори зберігання продуктів.

"За результатами перевірки паразитів або чогось подібного у крупах і овочах виявлено не було. Також не було виявлено зіпсованих продуктів та неякісних овочів, з яких нібито готують їжу для військовослужбовців частини", - кажуть у прес-службі.

Відзначається, що є всі необхідні сертифікати якості продуктів.

За даними оборонного відомства, із всього особового складу, який стояв на продовольчому забезпеченні у військовій частині, скарги надійшли лише від трьох осіб.

Інші військовослужбовці, які обідали в той день в солдатській їдальні, сказали, що їжа була якісна.

Нагажаємо, що раніше повідомлялось про те, що солдатам військової частини А–1119 (Вінницька область) подали суп з черв'яками.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя