У ФСБ заявляють, що "диверсанту" Панову адвокат не потрібен (ДОКУМЕНТ)

В анексованому Криму слідчий вручив адвокату документ про те, що заарештований українець Євген Панов, якого російські спецслужби називають диверсантом і звинувачують в організації терактів на півострові, нібито не потребує його допомоги
Depo.Життя
31 серпня 2016 12:41
ФОТО: depo.ua

Відповідний документ від російської ФСБ опублікувала Кримська правозахисна група, передає depo.ua.

"Пред'явлена адвокату довідка подана від імені слідчого, в ній немає ні підпису самого Панова, ні його рукописного тексту, де він пише про свою відмову. Це суперечить нормам російського законодавства, яке на даний момент застосовується в Криму. Згідно ч.1 ст 52 КПК РФ, відмова від послуг адвоката допускається лише з ініціативи підозрюваного і заявляється в письмовому вигляді", - зазначають у правозахисній групі.

У ФСБ заявляють, що "диверсанту" Панову адвокат не потрібен (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Тут також відзначили, що адвокат з такою "відмовою" не згоден і має намір її оскаржити. Не згодні з такою відмовою і родичі Євгена Панова.

На думку правозахисників, в такий спосіб слідчі намагаються не допустити адвоката, залученого сім'єю Панова.

"Це порушенням його права на справедливий суд і ефективний засіб правового захисту. Крім того, це може свідчити про намір приховати наслідки незаконних методів впливу на Панова під час допитів", - відзначають експерти правозахисної групи.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Росії повідомила, що в ніч на 7 серпня було затримано групу "українських диверсантів", які нібито готували теракти в Криму. Україна заперечує звинувачення і називає подію провокацією російських спецслужб.

За інформацією російських ЗМІ, у рамках цієї справи затримали на півострові дев'ять осіб, двоє з них - Євген Панов і Андрій Захтій - заарештовані.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя