У ФСБ Росії катували кримського татарина електричним струмом, - Джеппаров

Співробітники ФСБ Росії кримського татарина обманним шляхом завели в будівлю райвідділу поліції та катували електричним струмом
Depo.Життя
21 грудня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив координатор кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"У нас вже є прецедент, коли були застосовані тортури до Інвіра Крош, йому 24 роки, двоє дітей, одружений. До нього були застосовані тортури 16 грудня, коли його обманним шляхом ввели в будівлю РВВС, потім з ним працювали співробітники ФСБ, пропонували, щоб він з ними співпрацював. Пропонували щось підписати, він відмовлявся. Скінчилося тим, що пізно вночі його катували електричним струмом", - сказав він.

За його словами, з 30 листопада по 21 грудня в Криму пройшли 7 обшуків в будинках кримських татар.

"Три обшуку 30 листопада, обшук 2-го листопада, обшуки наступні три дні ще три – це в Сімферополі. Протягом 10 днів - 7 обшуків. Два вироки суду, одному один рік умовно, іншому - два роки умовно. Потім готують людей, четверо в СІЗО за ст. 205, в Севастополі вони були арештовані, зараз готують їх переводити в Ростов, де потрапляють під юрисдикцію військового суду", - сказав він.

Крім того, коментуючи зникнення Руслана Ганієва і Арлена Терехова, він сказав, що це схоже на викрадення.

"Думаємо, що це все таки мало схоже на зникнення. Це, швидше за все, ми так припускаємо, їх викрали. Години дві тому я говорив з дружиною Руслана і з близьким другом Арлена, цих людей так і немає", - додав він.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя