У Франції продають найдорожчий будинок у світі

У Франції виставлений на продаж найдорожчий будинок у світі, вартість якого, згідно з даними зарубіжних ЗМІ, становить 1,3 млрд доларів
Depo.Життя
19 серпня 2016 22:08
ФОТО: depo.ua

Маєток під назвою Les Cedres (Кедри) розташований на Французькій Рив'єрі і раніше був власністю короля Бельгії Леопольда II, передає depo.ua з посиланням на The Times.

Найдорожча вілла в світі була побудована в 1870 році. Вона включає в себе 10 спалень, 50-метровий басейн та екзотичний ботанічний сад - один із найкрасивіших садів в Європі, в якому крім 15 тисяч різноманітних рослин налічується близько 20 теплиць з рідкісною тропічною рослинністю. Зазначається, що про сад дбають близько 15 професійних садівників та інших фахівців.

У Франції продають найдорожчий будинок у світі - фото 1

В даний час вілла належить родині Марньє-Лапостоль, творці знаменитого лікеру Grand Marnier. Династія є власниками вілли з 1924 року.

Нагадаємо, на Лазурному Березі у Франції продається унікальний особняк, який ось уже рік носить звання найдорожчого будинку в Європі - Palais Bulles, що в перекладі звучить, як Палац мильних бульбашок.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя