У ДонОДА через землетрус створено оперативний штаб

У Донецькій обласній державній адміністрації у зв'язку із землетрусом створено оперативний штаб
Depo.Життя
7 серпня 2016 20:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

"У зв'язку із землетрусом магнітудою 4,6-4,9 бали, який стався в Маріуполі, Волноваському, Мангуському і Мар'їнському районах, в Донецькій обласній військово-цивільної адміністрації створено оперативний штаб під головуванням заступника голови ОДА Віктора Ремського", - сказано в повідомленні прес-служби.

До складу оперативного штабу увійшли представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працівники управлінь охорони здоров'я та МВС, а також представники влади Маріуполя, Волноваського, Мангуського і Мар'їнського районів.

"Всі зазначені служби приведено в стан підвищеної готовності для запобігання надзвичайних ситуацій. Жителів Донеччини просимо зберігати спокій - ситуація перебуває на контролі в облдержадміністрації", - пишуть у прес-службі ОДА.

Нагадаємо, в соціальних мережах викликала широкий резонанс звістка про те, що на півдні і сході України стався землетрус, потужність якого оцінюється в 4,7 балів за шкалою Ріхтера. Поштовхи були вже Маріуполі, Запоріжжі, Бердянську, Новоазовську і навіть російському Таганрозі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя