У Донецьку студентам видали російські дипломи замість "папірців" "ДНР"

Випускники Донецького державного університету управління отримали дипломи Білгородського державного національного дослідницького університету
Depo.Життя
9 липня 2016 23:02
ФОТО: depo.ua
У Донецьку студентам видали російські дипломи замість "папірців" "ДНР"
У Донецьку студентам видали російські дипломи замість "папірців" "ДНР"

Вручала документи про вищу освіту рівня "Спеціаліст" так званий "міністр освіти і науки" "ДНР" Лариса Полякова. Свідоцтва про закінчення вузу отримали 31 випускник напрямків підготовки "Менеджмент" та "Державне управління", передає depo.ua з посиланням на ДАН.

У Донецьку студентам видали російські дипломи замість "папірців" "ДНР" - фото 1

"Це дійсно довгоочікувані документи. Тільки ми з вами знаємо, як це було складно. Ви показали дуже хороші результати, захищаючи свої дипломні роботи і здаючи іспити у Російській Федерації. Навіть в вузах-партнерах відзначають високий рівень знань наших випускників, за це вам величезне спасибі", - сказала Полякова.

Вона також висловила надію на те, що юні фахівці вважатимуть за краще залишитися в Донецьку, незважаючи на отриманий диплом Росії.

За словами Полякової, випускники 2016 року ще продовжують захищати свої роботи. На даний момент дипломи в російських вузах захистили вже близько 900 донецьких студентів, близько 300 осіб вже отримали документи про вищу освіту. На черзі - Донецький національний університет, медичний інститут, університет економіки і торгівлі та інші.

Нагадаємо, в минулому році дипломи російських вузів отримали понад дві тисячі студентів з територій Донецької області, окупованих проросійськими бойовиками.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя