У "ДНР" вимагають відставки президента Франції

Ватажки "Донецької народної республіки" закликають президента Франції Франсуа Олланда піти у відставку "за злочини на Донбасі і в Сирії"
Depo.Життя
22 грудня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відеозверненні "міністра закордонних справ ДНР" Олександра Кофмана та "народного депутата Ради ДНР" Владислава Бердичевського, передає depo.ua з посиланням на "Остров".

"По суті, в Україні відбувся державний переворот, який призвів до збройного протистояння між східними і західними регіонами України, внаслідок якого гинуть мирні люди (жінки, діти, люди похилого віку і т. д.), руйнується інфраструктура міст і селищ, знищуються промислові підприємства і соціальні об'єкти. І до цього всього уряд Франції має безпосереднє відношення", - заявив "депутат" Бердичевський.
Посібник бойовиків французький адвокат Дам'єн Віг’є додає до відеозвернення свідчення двох жінок, які нібито постраждали від військових дій в Сирії і на Донбасі.

"Перша з цих жінок – сирійка, була зґвалтована на очах у свого чоловіка. Друга — мешканка Донбасу, будинок якої постраждав від обстрілу, в результаті якого загинули її старша дочка і чоловік, двоє інших отримали поранення, а вона сама втратила руку. Ці злочинні за своєю природою факти є прямим наслідком дій Франсуа Олланда", - заявив Віг’є, не уточнюючи, яким чином до цих злочинів причетний Олланд.

Відзначається, що ані Сенат, ані Національні збори Франції не відреагували на це звернення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя