У Дніпрі відкрили виставку німецьких художників

В Художньому музеї Дніпра до роковин депортації етнічних німців відкрили виставку картин відомих німецьких художників
Depo.Життя
1 жовтня 2016 08:05
ФОТО: depo.ua

Вона приурочена до початку Тижнів Німеччини в Україні, які офіційно стартують у Дніпрі 1 жовтня, а також до трагічної дати – 75-х роковин депортації етнічних німців із України, повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

Виставка називається "Зустріч поколінь". В експозиції – живопис та графіка Гаррі Руффа, Віктора та Галини Семерневих, Галини Невінчанної та інших художників німецького походження. Більшість картин присвячені сценам із життя та побуту німців на теренах України до депортації й переслідувань, архітектурним шедеврам, зведеним німцями, а також місцинам, дорогим для німецької діаспори.

У Дніпрі відкрили виставку німецьких художників - фото 1

Урочисте відкриття Тижнів Німеччини відбудеться в центрі Дніпра просто неба в суботу. Участь у заході візьме генеральний консул Німеччини в Україні Вольфґанґ Мессінґер. Цього дня в місті запрацює 17 локацій, де показуватимуть культуру, освіту, традиції німецького народу, зокрема, встановлять намети з традиційними німецькими смаколиками.

У програмі Тижнів Німеччини – десятки просвітницьких та мистецьких заходів. Родзинкою, за задумом організаторів, стане виступ у Дніпрі Фелікса Кубіна – віртуоза електронної музики, представника течії "геніальних дилетантів" Німеччини 80-х років ХХ століття. Концерт відбудеться 8 жовтня.

Тижні завершаться 17 жовтня концертом класичної музики.

У Дніпрі відкрили виставку німецьких художників - фото 2

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя