У Дніпрі переселенців безкоштовно навчають української мови

Заняття проводять як для дорослих, так і для дітлахів
Depo.Життя
8 жовтня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua

У Дніпрі волонтери організували безкоштовні курси з української мови для переселенців – дітей та дорослих, а також для дітей військових, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Радіо Свобода". Заняття для школярів проводитимуть у центральній міській бібліотеці, для дорослих – у центрі допомоги переселенцям з Донбасу "Допомога Дніпра". Уроки для дітей передбачені тричі на тиждень, для дорослих – раз.

Як розповіла викладача на безкоштовних курсів української мови у Дніпрі Леся Скорик, для учнів старших класів – переселенців та дітей військових – це нагода безкоштовно підготуватись до складання ЗНО з української мови. Волонтери шукають викладачів і з інших предметів, передусім з історії України, щоб вони також долучились до підготовки старшокласників.

На вивчення української мови записались десятки школярів. Навчання завершать наприкінці травня. "Ми не перевіряємо посвідчення чи інші документи, головна умова – діти повинні хотіти брати знання", – каже Леся Скорик.

Окрім того, курси з вивчення української мови для переселенців з Донбасу та Криму у центрі "Допомога Дніпра" орієнтовані на людей різного віку. Тут планують не тільки вивчення правил української мови, а й знайомство з класикою української літератури та дискусії.

Нагадаємо, що Тука розповів про недоліки бази для переселенців.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя