У День пам'яті жертв геноциду на Росії почнеться суд над кримськими татарами

Сьогодні суд у російському Ростові проведе попереднє засідання у справі щодо чотирьох кримських татар
Depo.Життя
18 травня 2016 05:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"18 травня 2016 року в 11-00 в відбудеться попереднє судове засідання у кримінальній справі стосовно чотирьох кримських татар - кримських мусульман, обвинувачених в тероризмі: Руслан Зейтуллаєв, Рустем Ваіт, Юрій Примов (Нурі), Ферат Сайфуллаєв. Адвокати і підсудні будуть знаходиться в Кримському гарнізонному суді в Сімферополі (пров. Навчальний, 8-а). Суддя буде перебувати в Ростові-на-Дону, в Північно-Кавказькому окружному військовому суді. Засідання проходитиме за відеоконференцзв'язку між Сімферополем і Ростовом. Це перші кримські татари-кримські мусульмани за останні десятиліття, яких буде судити Росія за допомогою військової "машини", - повідомив Курбедінов.

Адвокат підкреслив, що "лише, одна країна, Росія, в 2003 році в закритому судовому засіданні, визнала "Хізб-ут-Тахрір" терористичною організацією".

"За період, ось вже більше року, як я і мої колеги займаємося захистом у кримінальних справах цієї категорії, нами не було знайдено жодного об'єктивного і достовірного доказу терористичної діяльності "Хізб-ут-Тахрір", - підкреслив Курбедінов.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя