У Британії представили летюче авто

У Великобританії презентували іграшку для дорослих – гібрид легкомоторного літака і позашляховика SkyQuad
Depo.Життя
15 липня 2016 08:45
ФОТО: depo.ua

Одномісний SkyQuad обладнаний літровим екологічним турбо-двигуном і на трасі може розігнатись до 180 кілометрів на годину. В повітрі його максимальна швидкість досягає 90 кілометрів. І це при вазі у понад 400 кілограмів. На своєму першому тест-драйві машина змогла проїхати і пролетіти понад 6 тисяч кілометрів, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт каналу "24".

"Під часу руху на дорозі водій користується звичайною коробкою передач. А вже коли водій захоче злетіти, то треба повністю зупинити авто та перемкнути передачу з колес на гвинт. Керувати ним в повітрі так же просто як на дорозі", – розповів один із винахідників Том Прайд-Брюн.

Творці називають авто металевою ластівкою і зазначають, що гібрид створений не тільки для розваг, але йому можна знайти дуже практичне використання. Зокрема машина зацікавила військових і рятувальників. Також її можуть використовувати для боротьби з браконьєрами.

Вартість машини ще не розголошують, але деякі багатії вже задумались, щоб поміняти свої приватні літаки на цей автомобіль .

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя