Туристи сахаються Сочі, щоб не стати обідом леопардів (ВІДЕО)

Туристи відмовляються від відпочинку в російському Сочі, бо в Червоній Поляні у травні планують випустити на волю трьох леопардів
Depo.Життя
22 лютого 2016 16:08
ФОТО: depo.ua

Бізнесменам доводиться вмовляти людей все-таки зважитися на поїздку, передає depo.ua.

"До нас в туристичну компанію вже надходять дзвінки, де ми пропонуємо туристу влітку відпочинок в Червоній Поляні, а туристи кажуть: "Ви що, там же леопардів випускають, як взагалі туди можна їхати, тим більше з маленькими дітьми", - розповів радник директора турфірми Дмитро Богданов.

Програма з відновлення передньоазійського леопарда на Кавказі запущена в 2007 році. У місцевому заповіднику проведена велика підготовча робота, і зараз біологи вийшли на фінішну пряму. Трьох особин готують до випуску в дику природу вже в травні.

"Я думаю, хтось із чиновників проявляє надмірне завзяття або недостатньо грамотно висвітлює це в ЗМІ. Я не думаю, що це грандіозно вплине на потік туристів, але це вносить сум'яття в образ думок потенційних туристів, це факт. Потрібна прозорість і доступність інформації. Як не крути, конкуренцію з іншими курортними країнами ніхто не відміняв, боротьба йде за кожну людину, за кожного туриста", - вважає Богданов.

Однак туристи, які протягом кількох років їздили саме в Сочі, вже обирають інші курорти.

Співробітники заповідника запевняють, що небезпеки для людини хижаки не уявляють, адже навички полювання цим леопардам прищепили люди, випускають на волю лише тих тварин, які бояться людей.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя