Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі

Користувачі соцмереж активно обговорюють спробу перевороту в Туреччині
Depo.Життя
16 липня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua

У соцмережах деякі користувачі інтернету вбачають у ситуації, що склалася в Туреччині, паралелі з Україною та Росією, дехто шуткує, а інші висловлюють слова співчуття турецькому народу, повідомляє depo.ua.

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 1

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 2

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 3

"Турецкие военные подняли бунт против возвращения туристов из Нижнего Тагила, и их можно понять", - пише користувач Twitter МіД Росії.

"Турция отличный пример того, как ты отчаянно пытаешься победить предателей в соцсетях, а твоя родная армия берет и становится пятой колонной", - пише користувач Сталінгулаг.

"Что-то Владимиру Владимировичу Путину везет на сбитых летчиков. В декабре 2013 года подружился с Януковичем, отвалил ему 3 ярда зелени, а Януковича через два месяца скинули. А вот теперь как бы подружился с Эрдоганом и его, кажется, скидывают. Незадача, однако", - пише користувач Фейсбуку.

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 4

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 5

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 6

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 7

Турецький Крим, Ердоган у Ростові: переворот у Туреччині розбурхав соцмережі - фото 8

Нагадаємо, що в ніч на сьогодні, 16 липня, група військових в Туреччині заявила, що бере владу у свої руки. Заколотники вивели танки на вулиці міст, зокрема Анкари і Стамбула,захопили деякі стратегічні мости і спробували прорватися до будівлі парламенту.  

Президент Туреччини Реджеп Ердоган вилетів з країни і записав телезвернення із закликом до співгромадян протестувати проти путчу. Його прихильники вийшли на вулиціі навіть захопили кілька танків.  Зчинилися перестрілки, адже велика частина військових і поліція залишилися вірними Ердогану. Жертвами зіткнень стали десятки людей.  Президент прилетів до Стамбула і вийшов до своїх прихильників, заявивши, що заколот придушено. Через спробу державного перевороту вже арештовані понад 750 військових, зокрема бригадний генерал.

У Туреччині оголошений воєнний стан.

Читайте також: У Туреччині спроба державного перевороту (ХРОНІКА)

Більше актуальних новин читайте на