Цікаві факти про поцілунки: від бактерій-мігрантів до боротьби зі стресом

Сьогодні, 6 липня відзначається Всесвітній день поцілунку
Depo.Життя
6 липня 2016 20:59
ФОТО: depo.ua

Всесвітній День Поцілунку відзначається щорічно. Батьківщиною свята вважається Великобританія, де в кінці XIX століття вирішили, що поцілунок, будучи проявом любові, гідний того, щоб мати власне свято. В кінці ХХ століття свято було затверджено Організацією Об'єднаних Націй і отримало статус міжнародного, передає depo.ua з посиланням на "НВ".

1.Американські психологи з коледжу Лафайєт в ході дослідження встановили, що поцілунки не тільки викликають позитивну емоційну реакцію організму, але і призводять до зниження рівня кортизолу - гормону стресу в обох статей.

2.Поцілунки, включаючи оральний секс і французький поцілунок, підвищують ризик розвитку раку шиї та голови, стверджують австралійські медики. Вчені королівського госпіталю австралійського міста Дарвін з'ясували, що через такий вид сексуального контакту людина може заразитися вірусом папіломи людини (ВПЛ), який у 70% випадків є причиною виникнення раку шиї та голови.

3. Американські вчені з Університету Арізони провели унікальний експеримент і довели, що поцілунки з собаками надають позитивний вплив на здоров'я людини. Група вчених з Університету Арізони з'ясувала, що поцілунки з собаками здатні укріпити імунітет.

4. Група біологів з Нідерландів спільно з вченими мікробного зоопарку Миікропия (Амстердам) вивчала поцілунки 21 пари добровольців і стан ротової порожнини після них. Їх результати показали, що за десять секунд поцілунку партнери обмінюються 80 мільйонами бактерій. Більш того, ротову порожнину людей, які цілуються мінімум дев'ять разів у день, заселяють однакові спільноти мікробів.

5. Вчені лондонського Коледжу Ройял-Холлоуей заявили, що причина закритих очей при поцілунку криється в особливостях мозку. Як розповідають експерти, вся справа в тому, що мозок не може впоратися з цими двома речами одночасно. Під час поцілунку зір заважає мозку обробляти тактильні відчуття, тому притуплює їх.

6.Канадські вчені з'ясували, як визначити почуття за типом поцілунку. В ході досліджень вчені Університету Саскачевану в Канаді визначили, про які відносини свідчить поворот голови при поцілунку. Фахівці проаналізували більше 500 фотографій пар, що цілуються, порівнявши їх пози з реальною ситуацією у відносинах. У 80 відсотках випадків люди повертали голову вправо, коли цілували свого партнера. Коли ці ж люди цілували своїх друзів або родичів, то їх голови були повернені вліво.

7.Дослідження бренду жувальної гумки Smint, опитування серед двох тисяч жінок показало, що до того, як зустріти любов всього свого життя, вони цілуються в середньому з 19 чоловіками. Крім того, дослідження пролило світло на поцілунки, про які шкодують жінки - 44 відсотків жінок зізналися, що цілувалися з одруженим чоловіком і більшість з них вважають це своєю найбільшою помилкою. Найбільша кількість жінок також шкодує про поцілунки з колегою, а також з начальником і бойфрендом подруги.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя