Троян: Справа Шеремета зрушила з місця

Перший заступник голови Національної поліції Вадим Троян стверджує, що у розслідуванні справи про вбивство одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета є прогрес
Depo.Життя
18 жовтня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу", знову відмовившись озвучувати деталі справи, передає Depo.ua.

"Ми копаємо не тільки щодо того дня, а протягом багатьох днів, і у нас з'являється багато додаткової інформації. Коли ми зрозуміємо, що у нас глухий кут, ми про це оголосимо. Але поки у нас є прогрес, ми нічого не будемо говорити, тому що це може нашкодити слідству", – сказав він.

Троян додав, що слідство ведуть чотири групи.

"Є основна група, яка знає всі нюанси, і є групи, які працюють у вузьких напрямках. Одна група працює з вибухівкою, друга – по свідках, третя – по відео, а четверта якраз по розробках. Основна група займається опитуванням свідків", – повідомив він.

Троян також заявив, що свідків стає дедалі більше.

Говорячи про складність цього злочину, він сказав, що найважче зрозуміти його мотив.

"Найскладніше зрозуміти мотив вбивства. Коли не знаєш, який мотив, не знаєш куди "копати", виходить занадто багато версій, і кожну треба відпрацювати", – заявив він.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва. В його автомобілі здетонував вибуховий пристрій. Слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство.

На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, а згодом в МВС заявили про наявність записів з рисами облич імовірних злочинців. В Україні створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Протягом останнього місяця поліція не розголошує жодної інформації, заявляючи, що це може нашкодити слідству.

Зазначимо, що Шеремет останнім часом працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вєсті".  

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя