Третьякова запропонувала Україні брати податковий приклад з Китаю

В Україні слід не оподатковувати доходи кожного члена домогосподарства, як це зробили в Китаї

Про це заявила керівник ГО "Інститут громадянських свобод" Галина Третьякова в ході відеоконференції "ДС", передає Depo.ua.

"Я запропонувала б для України робити 100-процентне від середньої зарплати неоподаткування доходів на кожного члена домогосподарства. Так зробив Китай", - зазначила вона.

За словами Третьякової, в Китаї до 1 січня 2019 року неоподатковуваний мінімум становив $300 при середній зарплаті в $600.

"Зараз у них $660 - середня зарплата. Цього року вони встановили неоподатковуваний мінімум у розмірі $750. І подивіться, як потужно Китай долає бідність останні три роки - вони десятки мільйонів людей вивели із зони бідності. Чому? Не забираючи податки з кожного члена домогосподарства ", - зазначила експерт.

Нагадаємо, Галина Третьякова зазначила, що фінансову спроможність пенсіонерів треба вимірювати не тільки рівнем доходу, а й активами, та розповіла, яким має бути український прожитковий мінімум.

Також вона запевнила, що на мінімальну трудову пенсію неможливо прожити, та заявила, що Україні треба змінювати ставлення до домогосподарств.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook