Тренди весни 2021: Мода, соцмережі та здоров'я

Зима 2020-2021 майже добігла кінця – скоро стане зовсім тепло, після "сплячки" хотітиметься тривалих прогулянок, соціальної активності та оновлення у різних сферах

Марія Зайчик
Журналіст відділу «Життя»
Тренди весни 2021: Мода, соцмережі та зд…

 

В останній день лютого журналісти Depo.ua зібрали найяскравіші тренди прийдешньої пори – від модного одягу до здорових звичок та соціальних мереж.

Мода

Костюми 

Костюми активно заполонили магазини ще восени, і нині залишаються актуальними. Головне правило – вони мають бути вільного крою. І неважливо, чи йдеться про спортивний стиль, чи про діловий – ставка робиться на комфорт та свободу рухів.


 

Спортивний костюм

Куртки-бойфренди 

Ті самі, схожі на піджаки, які ви нібито стягнули з плеча свого хлопця, але зроблені спеціально під жіночу фігуру.  Широкі плечі з наплічниками дещо нагадують моду 80-х. Носити їх радять зі шкіряними шортами або штанами, та підперезувати на талії поясом, якщо носите їх застібнутими. 

Куртки-бойфренди

Прозорі тканини

Легкі і повітряні, вони можуть чудово виглядати у блузках або ж максі-сукнях.  Обмежень по кольорах та принтах – жодних, головне підібрати під себе ідеальний силует

 

 

Toпи

Тренд 2020, топи легко перетекли у 2021 і залишаються не менш актуальними. Легкі варіанти під піджак чи блузку, або ж навпаки – топ грубої в'язки на білу сорочку. Актуальними також стали топи-рукава, які ви одягаєте на майку або ж боді. 

топ укорочений

Тотал Лук 

тоталлук_скріншот

Майже вічна класика, тотал лук не здає своїх позицій у 2021 та залишається у тренді. Для тих, хто не надто добре підбирає тони одягу одне під одного тотал лук  буде легко сумістити з трендом на костюми. Один колір, підбір базового топу або ж водолазки у тон, кілька аксесуарів – і ви зірка усіх пандемічних вулиць країни. 

Відкрита спина

Одяг з відкритою спиною

2021 міняє ракурс: замість класичного декольте все більше уваги приділяється оголеній спині. Особливо тренд стосується суконь. Вітаються експерименти і у блузах та светрах. Втім, носити речі із таким трендом буде зручно не всім: під них не вдягаються зручні бра.

Щодо взуття, то трендовими лишаються моделі на масивній платформі. Особливо це стосується чобіт, кросівок та снікерсів у спортивному стилі – вони не втрачатимуть своєї актуальності, адже на перших шпальтах все ще – комфорт.

Щодо менш спортивних варіантів, то найбільш трендові моделі – ботфорти, чоботи-панчохи та черевики із широкою халявою. 

Здоров’я

Пандемія продиктувала свої вимоги не лише трендам моди, коли яскравим доповненням будь-якого образу стали маски. Особливу увагу світова спільнота почала дедалі більше звертати на здоров’я.

То які ж "здорові тренди" очікують на нас у 2021 році?

Онлайн-тренування

Тренування вдома
Фото: depositphotos

З огляду на те, що фітнес-центри кілька разів були змушені закриватись через карантинні вимоги, багато тренерів розпочали онлайн-практику. Це зручно як для самих фахівців, так і для клієнтів. За умови вільного простору вдома, займатися можна, просто скотившись із дивану. З інвентаря – фітнес-резинки, стрічки, гантелі та килимок для вправ. Такого комплекту зазвичай вдосталь, аби компенсувати основні вправи у тренажерному залі. Складнощі виникнуть хіба що в тих, хто займається з великою вагою. 

Ймовірно, цей тренд продовжить розростатися і у 2021: для тренерів це ефективний спосіб підробітку, для клієнтів – можливість не ходити до спортивного залу не контактувати із великою кількістю людей, адже пандемія нікуди не зникла.

До того ж, вважається, що фізичні навантаження є профілакикою депресії та тривожності і можуть полегшити ці стани, які особливо поширилися за останній рік.

Психічна гласність

Хлопець сумує
Фото: depositphotos

Пандемія коронавірусу підняла питання психічного здоров’я на новий рівень – по всьому світу внаслідок пережитої хвороби або ж карантинних обмежень та загального рівня тривожності загострилися випадки депресії, тривожних розладів та навіть посттравматичних синдромів.

Все частіше про наслідки для свого психічного здоров’я пандемії пишуть у соціальних мережах – у тому числі у нас, в Україні. Діляться власними відчуттями, розповідають про внутрішній ресур, необхідність відпочинку та кваліфікованої допомоги.

Тож психогласність можна сміливо назвати ще одним трендом 2021 року – і це добре, враховуючи високий ступінь стигматизації даних проблем.

Корисні смаколики

Смачна морква
Фото: depositphotos

На карантині більшість людей перебували в умовах обмеженої фізичної активності. Як наслідок – збільшений відсоток зайвої ваги та проблеми із гормональним здоров’ям.

Тож ще одним трендом у 2021 залишається корисна їжа, зокрема – нешкідливі снеки для швидких перекусів.

На українському ринку виробники пропонують все більше варіантів смаколиків без цукру. Мова і про пакетовані соки, і про солодощі із замінниками. Це ж стосується і продуктів із зниженим вмістом солі.

Особливо популярними на полицях супермаркетів стають пакетовані та готові до вживання свіжі овочі та фрукти. Зокрема, популярним снеком стала звичайна морва, мита та чищена у невеличких пакуваннях – відкривай та хрумти. З’явилося більше варіантів корисних чипсів – запечених, замість смажених, та викготовлених з альтернативних картоплі варіантів: моркви, буряку.
 

Соціальні мережі та додатки

Clubhouse

ClubHouse
Фото: Getty Images

Безперечно, найактуальнішим трендом серед соціальних мереж можна назвати голосову соціальну мереу Clubhouse, яка була заснована ще навесні минулого року, і нині активно набирає обертів. Принцип програми – живе спілкування у "кімнатах" та "клубах" по інтересах. Розмови тут не записуються, а виголошуються наживо.

Все, як у справжній великій компанії, тільки онлайн: ви можете залишатися  пасивним спостерігачем дискусії або ж стати одним із спікерів, за бажанням. При цьому особисті повідомлення у мережі не надсилаються. 

Психічне оздоровлення

Заспокійливі додатки

Психічне оздоровлення як тема почала привертати увагу і в IT-індустрії. Все більшої популярності почали набувати додатки на кшталт Calm та Headspace, які пропонують мікросеанси або міні-ментальні перерви за допомогою медитацій, що проводяться з клієнтом програмою онлайн. Усе це створене для зменшення загального стресу людини.

Tik-Tok

TikTok

Ще один тренд – популярна соціальна мережа Tik-Tok. Тренд 2021 – розширення україновомного тік-току. За останнє півріччя у просторі мережі активізувалися блогери, що усіляко популяризують спілкування державною, і долучитися можуть усі охочі. Кілька з них об’єдналися у проєкт "Галас. Юа", і проголосили наміри витіснення російськомовного контенту із українських теренів  соціальної мережі. Чи вийде? Невідомо, втім блогери не жаліють спроб. 

Крім того, щодо тіктоку діє негласний флешмоб: лайкати відео українською та ігнорувати відео російською мовою для здобуття першою більшої популярності та прихильності аудиторії.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme