ТОП-9 головних секретів успішних людей

Психолог Лаура Вандеркам розповідає про те, як провела дослідження, опитавши 133 жінок, які заробляли б не менше $100,000 на рік і при цьому мали не менше однієї дитини, яка живе з ними
Depo.Життя
14 квітня 2016 22:56
ФОТО: depo.ua

Про це психолог написала у колонці для Motto, передає depo.ua.

Вона проаналізувала отримані дані та виділила дев'ять секретів, які дозволяють їм бути успішними і щасливими:

1. Плануйте свій розпорядок заздалегідь

Велика частина жінок, яких вивчала автор, планували кожен свій крок за тиждень вперед, тому по понеділках їм не доводилося поспіхом думати, за що хапатися в першу чергу.

2. Але будьте гнучкою

Успішні люди знають, що робота не обмежується годинами з 9 до 17. Приблизно три чверті жінок, з якими поговорила автор, працювали понаднормово. Чому? Тому що такий самий відсоток іноді займався особистими справами в робочий час. Потрібно вміти знаходити баланс: наприклад, піти з роботи о п'ятій, зайнятися своїм хобі, дітьми або домашніми справами, а після того, як діти ляжуть спати, знову сісти за роботу.

3. Інвестуйте у своє майбутнє

Не забувайте працювати над розвитком своїх навичок, вкладайтеся в стосунки і не забувайте дивитися по сторонах у пошуках нових можливостей.

4. Проводьте час з сім'єю креативно

Багатьом зайнятим людям складно потрапити на сімейну вечерю вчасно. Але це не єдина можливість побути з родиною за столом. Автор зазначає, що багато жінок, з якими вона говорила, воліють влаштовувати сімейні сніданки. Це дає їм можливість провести більше часу з сім'єю не зашкодивши роботі.

5. Не зациклюйтеся на домашній роботі

Якщо ви дозволите прибиранню зайняти увесь ваш вільний час, воно так і зробить. Домробітниця коштує грошей, але ось знизити свої вимоги можна абсолютно безкоштовно. Замість того, щоб збирати іграшки, які завтра знову опиняться на підлозі, витратьте вечір на щось більш осмислене та приємне.

6. Не забувайте про важливість сну і вправ

Жінки, яких вивчала автор, в середньому спали по 54 години на тиждень – трохи менше восьми годин на день. І це не збіг. Сон і вправи важливі для поповнення енергії вашим організмом. Намагайтеся виділяти хвилинку для пари вправ, як тільки з'являється можливість – не прив'язуйтесь до фіксованого графіку.

7. Знайдіть корисний спосіб проводити вільний час

Жінки, яких досліджувала автор, дивилися телевізор, але не захоплювалися цим. Вони знаходять час на читання, на те, щоб погуляти з друзями, на вправи, читання та інші хобі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя