Сім висловів "Морських котиків", які дадуть вам корисного копняка

Сім висловлювань від "морських котиків", викладені колишнім військовим Брентом Глессоном
Depo.Життя
8 квітня 2016 11:28
ФОТО: depo.ua

Висловлювання колишнього "морського котика" Брента Глессона опубліковано на  ресурсі Inc.com, повідомляє depo.ua з посиланням на korysno.pro

ЛЕГКО МОГЛО БУТИ ТІЛЬКИ ВЧОРА

Одне з найзнаменитіших висловлювань "морських котиків". Коли ти йдеш до своєї мети, кожен день може стати випробуванням. Якщо ви будете прокидатися кожен день з думкою про те, що готові до випробувань і вони зроблять вас краще, ви зможете досягти будь-якої мети.

ЗНАЙДИ КОМФОРТ В ДИСКОМФОРТІ

Одна із вправ у підготовці "котиків" називається "водяне катування". Ви тримаєтеся за руки з іншими солдатами і занурюєтеся в воду. Там ви перебуваєте до ранніх стадій гіпотермії. Початкові фази тренувань припускають, що цю вправу буде робитися щодня. Воно вчить не звертати уваги на дискомфорт і концентруватися на завданні.

Коли я почав керувати бізнесом, я багато разів стикався з дискомфортними ситуаціями. Незграбні розмови з підлеглими, судові справи або незадоволення вимогливих акціонерів. Дискомфорт може прийти в різних формах. Чим раніше ви навчитеся не боятися його, тим впевненіше в собі ви станете.

НЕ ЗАГАНЯЙ СЕБЕ ДО СМЕРТІ 

Морські котики часто вимовляють цю фразу. І це не метафора. У бойових умовах навантаження на організм можуть бути надважкими. Тому, маючи на меті, дуже важливо не поспішаючи наближатися до її реалізації. Те ж стосується і життєвих ситуацій. Навіть якщо у вас є план, не поспішайте, будьте розумнішими і не заганяйте себе до смерті.

МАЙТЕ СПІЛЬНІ ЦІЛІ 

Все змінюється. Співробітники йдуть і приходять. З'являються нові технології. Навколо вас так багато рухомих частин, і дуже важливо знайти людей, які переслідують такі ж цілі, як і ви, і сповідують ті ж ідеали. Але знайшовши однодумців, ви станете набагато ближче до успіху.

РУХАЙСЯ, СТРІЛЯЙ, СПІЛКУЙСЯ 

Морські котики повинні досконало оволодіти трьома діями:

Рухатися: команда повинна працювати, як один злагоджений механізм.

Стріляти: без коментарів.

Спілкуватися: команда повинна постійно підтримувати зв'язок.

Ту ж філософію можна застосувати в бізнесі і роботі. Команда повинна працювати спільно і вчасно адаптуватися до умов, що змінюються. Що приводить нас до наступного пункту.

ПЛАН ПРАЦЮЄ ДО ПЕРШОГО КОНТАКТУ З ВОРОГОМ 

Це висловлювання німецького полководця Першої світової війни Хельмута фон Мольтке. Те ж саме одного разу сказав Майк Тайсон: У кожного з нас є план, поки тебе не вдарять в обличчя.

Ось чому тренування і підготовка навіть важливіше, ніж добре продуманий план.

ВСЕ НА КОНУ. ЗАВЖДИ 

Бути хорошим бійцем недостатньо для того, щоб увійти в команду морських котиків. Потрібно пожертвувати всім лише для того, щоб пережити ще один день. Ви не зможете стати видатною людиною (якщо у вас є така мета), не ризикуючи. Тільки поставивши на кін все, можна виграти ще більше.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя