Сім висловів "Морських котиків", які дадуть вам корисного копняка

Сім висловлювань від "морських котиків", викладені колишнім військовим Брентом Глессоном

Висловлювання колишнього "морського котика" Брента Глессона опубліковано на  ресурсі Inc.com, повідомляє depo.ua з посиланням на korysno.pro

ЛЕГКО МОГЛО БУТИ ТІЛЬКИ ВЧОРА

Одне з найзнаменитіших висловлювань "морських котиків". Коли ти йдеш до своєї мети, кожен день може стати випробуванням. Якщо ви будете прокидатися кожен день з думкою про те, що готові до випробувань і вони зроблять вас краще, ви зможете досягти будь-якої мети.

ЗНАЙДИ КОМФОРТ В ДИСКОМФОРТІ

Одна із вправ у підготовці "котиків" називається "водяне катування". Ви тримаєтеся за руки з іншими солдатами і занурюєтеся в воду. Там ви перебуваєте до ранніх стадій гіпотермії. Початкові фази тренувань припускають, що цю вправу буде робитися щодня. Воно вчить не звертати уваги на дискомфорт і концентруватися на завданні.

Коли я почав керувати бізнесом, я багато разів стикався з дискомфортними ситуаціями. Незграбні розмови з підлеглими, судові справи або незадоволення вимогливих акціонерів. Дискомфорт може прийти в різних формах. Чим раніше ви навчитеся не боятися його, тим впевненіше в собі ви станете.

НЕ ЗАГАНЯЙ СЕБЕ ДО СМЕРТІ 

Морські котики часто вимовляють цю фразу. І це не метафора. У бойових умовах навантаження на організм можуть бути надважкими. Тому, маючи на меті, дуже важливо не поспішаючи наближатися до її реалізації. Те ж стосується і життєвих ситуацій. Навіть якщо у вас є план, не поспішайте, будьте розумнішими і не заганяйте себе до смерті.

МАЙТЕ СПІЛЬНІ ЦІЛІ 

Все змінюється. Співробітники йдуть і приходять. З'являються нові технології. Навколо вас так багато рухомих частин, і дуже важливо знайти людей, які переслідують такі ж цілі, як і ви, і сповідують ті ж ідеали. Але знайшовши однодумців, ви станете набагато ближче до успіху.

РУХАЙСЯ, СТРІЛЯЙ, СПІЛКУЙСЯ 

Морські котики повинні досконало оволодіти трьома діями:

Рухатися: команда повинна працювати, як один злагоджений механізм.

Стріляти: без коментарів.

Спілкуватися: команда повинна постійно підтримувати зв'язок.

Ту ж філософію можна застосувати в бізнесі і роботі. Команда повинна працювати спільно і вчасно адаптуватися до умов, що змінюються. Що приводить нас до наступного пункту.

ПЛАН ПРАЦЮЄ ДО ПЕРШОГО КОНТАКТУ З ВОРОГОМ 

Це висловлювання німецького полководця Першої світової війни Хельмута фон Мольтке. Те ж саме одного разу сказав Майк Тайсон: У кожного з нас є план, поки тебе не вдарять в обличчя.

Ось чому тренування і підготовка навіть важливіше, ніж добре продуманий план.

ВСЕ НА КОНУ. ЗАВЖДИ 

Бути хорошим бійцем недостатньо для того, щоб увійти в команду морських котиків. Потрібно пожертвувати всім лише для того, щоб пережити ще один день. Ви не зможете стати видатною людиною (якщо у вас є така мета), не ризикуючи. Тільки поставивши на кін все, можна виграти ще більше.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя