Фастфуд "Лопата": ТОП-5 маразмів Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії

Сьогодні російський кінорежисер і прихильник агресивної політики Володимира Путіна Микита Міхалков відзначає 71-й день народження
Depo.Життя
21 жовтня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Фастфуд "Лопата": ТОП-5 маразмів Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії
Фастфуд "Лопата": ТОП-5 маразмів Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії

Міхалков гучно аплодував анексії Криму, закликав "русскую вєсну" в Одесу, не так давно гостював в окупованому бойовиками Сорокіному (стара назва - Краснодар - ред.).

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 1

Останні роки режисера активно недолюблюють, в тому числі, на Росії, піднімаючи на кпини його ідеї. Міхалкова висміюють за надвисоку самооцінку, абсурдні проекти і жадібність. Навіть ті, хто любили старі фільми режисера, визнають, що його нові картини більше ніж бездарні, а от галас навколо них Міхалков піднімає на всю країну. 

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 2

Depo.ua зібрав ідеї та витівки режисера, які спантеличили адекватних людей. 

Так, Міхалков вже зголосився знімати блокбастер про анексію Криму. Щоправда, не зараз, а дещо пізніше, коли після події мине достатньо часу.  Навіть байдужі до політики і новин люди стомлено зітхнули - від історичних "шедеврів" режисера росіяни добряче втомилися. 

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 3

Коли на Росії активно знищували імпортні продукти, Міхалков вирішив створити "альтернативу західним мережам фастфуду" - мережу "Едим дома". Для цього заручився підтримкою брата Андрія Кончаловського та його дружини Юлії Висоцької. Але власні гроші на проект зажав - натомість звернувся до Путіна з проханням виділити бюджетні. ЗМІ миттю порахували, що на реалізацію ідеї потрібно $18 млн. 

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 1

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 2

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 3

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 4

На посаді голови Російського союзу  правоовласників Міхалков запропонував забирати у кінотеатрів 3% прибутку і пускати гроші на розвиток кінематографу (ймовірна, зйомки фільмів самого Міхалкова).  А до цього невгамовний режисер пропонував обкласти податками користувачів Інтернету. Такі інновації у мережі потрактували по-своєму. 

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 5

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 6

Ідея створення "Євразійського оскару", яку активно пропагує режисер, - невичерпна тема для кпинів. 

"Нагадує анекдот, де Холмс курити так і не кинув, а Ватсон без трубки в дупі вже не може. Так і Бесогон з "Оскаром". Хоч з * барана і свисту, але зліпити маленького буратінку, назвати Оскаром, цьомати його потім довгими зимовими вечорами в аналогові очі, притискати до серця і упускати злі безсилі сльози в імператорські вуса ", - написала у своєму Facebook блогер Олена Монова.

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 10

 ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 11

Міхалкова неодноразово ловили на лицемірстві і зміні переконань синхронно зі зміною влади. Так, в одному з інтерв'ю режисер заявив, що розпад СРСР - найбільша геополітична катастрофа минулого століття, а політику Єльцина та Горбачова слід визнати злочинною. 

Російський опозиціонер Олексій Навальний вказав на нещирість режисера, згадавши його більш ранні висловлювання. 

"Міхалков-2016: злочини Єльцина мають бути визнані на державному рівні. Він розвалив країну. Міхалков-1996: підтримую Бориса Єльцина на президентських виборах, йому немає альтернативи. Він врятував країну від катастрофи", - процитував Навальний режисера. 

ТОП-7 трешевих ідей Міхалкова, з яких збиткувались навіть на Росії - фото 12

Фільми Міхалкова наразі незмінно зустрічають фотожабами. Після прем'єри картини "Цитадель" подейкували, що режисер навіть збирається подавати в суд на авторів приколів. Тоді інтернет-творчістю не обмежилося: подав голос російський опозиціонер Михайло Єфремов, зачитавши присвячений картині іронічний вірш. 

"Цитадель" ты моя, "Цитадель"! Было мало тебе провалиться, ты желаешь, как павшие листья, провалиться во всякую щель", - продекламував актор. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя