ТОП-6 інтимних "проблем", про які не варто турбуватися

Експерти стверджують, що найчастіше сімейні пари переживають про деякі питання інтимного характеру більше, ніж це необхідно
Depo.Життя
25 серпня 2016 21:05
ФОТО: depo.ua

Деякі проблеми сексуального життя є цілком нормальним, здоровим явищем, передає depo.ua з посиланням на Woman's Health.

Шість популярних інтимних проблем, хвилюватися про які не варто, виглядають так:

Сексуальне бажання жінки і чоловіка прокидається в різний час. Сексолог Керол Квін зазначає, що виникнення статевого потягу в різний час доби – це не біда. Якщо жінка любить денний секс, а чоловік – вечірній, знаходьте проміжок часу, коли день переходить у ніч. Якщо один з вас не дуже готовий до сексу, влаштуйте приємну прелюдію, пробудіть у партнері бажання.

Ваш партнер не заводить вас так, як раніше. Звичайно, на самому початку стосунків всі пари "палають" побачивши одне одного. З часом люди звикають одне до одного, і сексуальне життя стає більш спокійним. Це абсолютно нормально. Щоб додати інтимній близькості яскравих фарб, спробуйте щось нове, включайте фантазію, радить доктор Квін.

Після народження дитини сексуальний потяг згасає. Поява дітей не повинна стати кінцем сексуального життя, говорить Керол Квін. Після пологів у жінок перебудовується гормональний фон, сексуальний потяг пригнічують стрес, зосередженість на дитині і втома. Проте з часом все відновлюється, життя разом з дитиною стає звичним, а секс може бути навіть кращим, ніж був раніше. Якщо проблема залишиться надовго, зверніться до гінеколога.

Ваші уподобання в сексі абсолютно протилежні. Різні уподобання – це не проблема. Реальна проблема – це замовчування свого невдоволення і жертвування своїми потребами заради партнера. Клінічний сексолог Дебра Лайно радить парам обговорювати свої переваги і знаходити компроміси.

Під час сексу пропадає ерекція. Коли у чоловіка пропадає ерекція, більшість жінок вважають причиною такої ситуації свою непривабливість або неправильні дії в ліжку. Однак це не так, причиною можуть бути стрес, тривожні думки про роботу. Сексолог Дон Майкл радить жінкам не зациклювати на цьому увагу і заспокоювати чоловіка, розігрівати його заново.

Ви не відчуваєте оргазму. Дебра Лайно говорить, що відсутність оргазму часто пояснюється стресом, сваркою з другом або тимчасовими гормональними коливаннями. Розслабтеся, абстрагуйтеся від проблем, попросіть партнера бути з вами ніжішим. Але якщо оргазму немає кілька місяців, зверніться до лікаря.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя