ТОП-5 одкровень від найщасливішої людини у світі

Тибетський чернець Матьє Рікар, який прославився як найщасливіша людина на планеті, вважає, що щастя - це стан розуму
Depo.Життя
19 жовтня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua

Монах просить не називати його найщасливішим і запевняє, що зустрічав ченців, які щасливіші за нього, передає Depo.ua із посиланням на інтерв'ю Рікара для GQ.

Пропонуємо кілька цитат ченця, які можуть дещо змінити погляд на події у житті.

1. "Ми думаємо, що можемо контролювати світ, але він на 99% хаотичний. Ми можемо лише змінити своє ставлення до нього"

2. "Ми намагаємось дістатися з точки А в точку В. Для цього ми купуємо машину, але настільки фокусуємося на ній, що забуваємо, де знаходиться точка В"

3. "Порівняння - це вбивство щастя. Ми не порівнюємо себе з Біллом Гейтсом, але порівнюємо зі своїми сусідами. Бог з ними. Та навіщо нам це потрібно?"

4. "Ідея не плутати щастя з чуттєвими задоволеннями не означає, що ми маємо від них відмовлятися. Це ні до чого. Було б не розумно відмовитися від чогось, що поліпшує настрій. Але варто пам'ятати, що відчуття непостійні і не здатні гарантувати щастя"

5. "Альтруїсти турбуються не про ідеологію, а про долю людей. Якщо ти непокоїшся про дітей, то навіщо приносиш зброю у школу? (...) Найприродніше бажання людини - позбавитися від страждань. І якщо про це пам'ятати, все видається простим: ти готовий до життя, гнучкий, відкритий світу, не використовуєш інших" 

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя