ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали (ФОТО 18+)

Технологічний прогрес невпинно крокує планетою і проникає у різноманітні сфери людського життя
Depo.Життя
5 листопада 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали (ФОТО 18+)
ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали (ФОТО 18+)

Сексуальне життя людини вже не буде колишнім, адже тисячі інженерів невтомно працюють над створенням нових секс-гаджетів та секс-іграшок, які покликані урізноманітнити сексуальне життя людини та навіть допомогти тим, хто знаходиться на відстані, повідомляє Depo.ua.

Майже усі нові секс-іграшки можна назвати гаджетами, адже вони синхронізуються з iPhone та Android, їх можна заряджати за допомогою USB, вони не бояться води, а головне - ними можна керувати з різних континентів. 

Гаджети нового покоління не тільки є високотехнологічними та "розумними", а й виглядають так, що їх хочеться купити просто для того, щоб прикрасити ними оселю чи потримати їх у руках. Вони не схожі на традиційні секс-іграшки, тому не кожний зрозуміє, що це і для чого. 

VR TENGA - віртуальна реальність для чоловіків 

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 1

Сучасні окуляри віртуальної реальності Oculus Rift дозволяють здійснювати величезну кількість дій, а ось спритні японці знайшли їм застосування і у сфері сексуальних розваг. 

Разом з окулярами віртуальної реальності в цю систему входить спеціальний електронний пристрій з назвою VR TENGA. Йдеться про сексуальний стимулятор, призначений для чоловіків. Цей девайс може здійснювати поступальні рухи вгору-вниз, а також скорочуватися всередині.

Коштує VR TENGA близько 30 доларів, а ось за окуляри чоловікам доведеться викласти чималу суму.

MOD - розумний коханець

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 2

Mod - це вібратор нового покоління, який знає не тільки два режими, як вінтажні секс-іграшки, а виконує безліч дій, які точно сподобаються жінкам. Здається, що цей гаджет може усе, окрім миття посуду та заробляння грошей...

Цей вібратор реагує на голосові команди, обирає режими відповідно до серцебиття власниці та навіть діє відповідно до динаміки ролику, який під цей час переглядає жінка.

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 3

Цей вібратор володіє інтелектуальним програмним інтерфейсом, який дозволяє налаштовувати режими роботи Mod власними руками або завантажувати з мережі Інтернет створені іншими людьми алгоритми дії даного пристрою.

У комплекті з Mod йде спеціальний пульт управління Nunchuck.

Mod можна буде купити в різних модифікаціях з різною кількістю датчиків і насадок. Ціна на гаджет стартує від 60 доларів, а найдорожча його версія коштуватиме майже 200 доларів.

SKEA - гратися із задоволенням та користю для м'язів 

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 4

Цей пристрій порадує тих жінок, які полюбляють себе бавити та гратися у ігри, як комп'ютерні, так і на смартфоні чи планшеті. 

Пульт Skea дозволяє управляти ігровими функціями за допомогою скорочень вагіни.

Від частоти і сили цих маніпуляцій буде залежати швидкість персонажів в іграх, а також окремі їх дії, наприклад, стрибки, удари, нахили.

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 5

Пристрій Skea дозволяє не тільки тренувати м'язи жіночого піхви, але і отримувати задоволення при цьому. Адже даний девайс є ще й сексуальної іграшкою - від може вібрувати, в залежності від успішності виконання користувачем ігрових завдань і квестів.

Отже, розробники даної іграшки зробили для жінок кіндер-сюрприз, три в одному, корисні заняття, отримання задоволення та змога грати в улюблені ігри, маючи вільні руки, які в цей час можуть робити щось корисне.

Коштує така іграшка близько 50 доларів.

LOVE PALZ  - для кохання на відстані 

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 6

Цей пристрій ідеально підходить для тих закоханих, які знаходяться на відстані. Навіть тисячі кілометрів та різні континенти не стануть на заваді для коханців, які придбають цей девайс.

Здається, що LovePalz це прилад із майбутнього, який може порадувати не тільки пари, яких розлучила відстань, а й стати у нагоді тим, хто обожнює секс із незнайомцями та прагне до нових відчуттів у сексі.

Набір LovePalz складається з двох частин: стимулятора для чоловіків і вібратора для жінок. Обидва девайса можуть діяти в динамічному режимі, вправляючись за допомогою інтерфейсу бездротового зв'язку через iPhone або інший смартфон.

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 7

Додаток LovePalz - це практично смартфон із можливістю голосового та відеозв'язку. Пара, яка вирішила зайнятися віртуальним сексом, повинна активізувати свою половину пристрою і зробити виклик партнеру. А далі стимулятор і вібратор діятимуть, в залежності від рухів людей, які ними користуються.

Таким чином, LovePalz перетворює віртуальний секс між партнерами на відстані в повноцінний статевий акт з реальними відчуттями: візуальними, голосовими, фізичними.

Такий комплект обійдеться парі майже у 400 доларів, що значно дешевше за авіаквитки.

GBALLS2

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 8

Цей пристрій взагалі несхожий на секс-іграшку. Його переваги - це синхронізація із смартфоном та тренування інтимних м'язів. Спеціальний додаток допомагає слідкувати за виконанням вправ, досягненнями, а головне, це можна робити у будь-якому місці і у будь-яких обставинах.

ТОП-5 наймодніших секс-гаджетів, про які ви не знали - фото 9

Користувачки новітнього пристрою відзначають, що цей гаджет не тільки є тренажером, який здатний замінити стандартну гімнастику Кегеля, а й приносить власниці чимале задоволення, адже має різні режими.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя