ТОП-5 найдорожчих у світі пляшок вина

Популярне американське видання опублікувало рейтинг вин, які пішли з молотка за рекордні суми
Depo.Життя
26 травня 2016 20:56
ФОТО: depo.ua

Як пише USA Today, недарма серед сомельє популярна думка, що хороше вино варте великих грошей, передає depo.ua.

Багаторічна витримка і приналежність до всесвітньо відомих брендів зробили деякі вина справжніми коштовностями, які на сьогоднішній день прикрашають погреби поціновувачів.

5. Chateau Margaux 1879, 225 тис. доларів

Висока ціна вина в першу чергу обумовлена тим, що воно належить до п'ятірки кращих виробників бордо. Крім того, його випуск свідчить про більш ніж столітню витримку. Ім'я покупця не розголошується.

4. Chateau Lafite 1869, 232,692 доларів

Дане вино було продано на аукціоні невідомому бізнесмену з Азії. Стартова ціна лота становила вісім тисяч доларів, тому по закінченню торгів експерти були сильно здивовані.

3. Heidsieck 1907, 275 тис. доларів

Ціна за пляшку цього вина зросла до приголомшливої суми завдяки тому, що воно вважається одним з найстаріших у світі. Крім того, відомо, що царська родина Романових в 20 столітті часто замовляла дане вино.

2. Cheval-Blanc 1947, 304 тис. доларів

Пляшку такого вина придбав невідомий на аукціоні Сhristie's. Вражаюча ціна напою пояснюється не тільки його всесвітньо відомим брендом, але і більш ніж 60-річною витримкою.

1. Screaming Eagle Cabernet 1992, 500 тис. доларів

Дуже рідкісна 6-літрова пляшка вина була продана на аукціоні, а покупцем став невідомий бізнесмен. Крім того, виручені півмільйона доларів пішли на благодійність.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя