ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів

У березні журнал Forbes опублікував свій щорічний рейтинг найбагатших людей світу, деякі з багатіїв досі неодружені
Depo.Життя
15 березня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua
ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів
ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів

Depo.ua пропонує переглянути п'ятірку найбагатших наречених у світі.

Сергій Брін

ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів  - фото 1

Співзасновник компанії Google, 36,5 мільярда доларів

42-річний Сергій Брін, який народився в Москві і разом з батьками емігрував до США, вважається одним з найбагатших людей в світі. Разом з Ларрі Пейджем він заснував Google, а тепер в рамках спеціального підрозділу Google X курирує розробку інноваційних ідей: безпілотний автомобіль, окуляри доповненої реальності, бортові вітрові турбіни - здається, для Бріна і його команди немає неможливого.

Брін був одружений на Ганні Войжітські, з якої виховував двох дітей. Однак після 6 років шлюбу пара розлучилася - за чутками, через роман чоловіка з молодою колегою. Поки нові відносини Бріна ні до чого серйозного не призвели, так що офіційно він все ще холостяк.

Ілон Маск

ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів  - фото 2

Засновник Tesla Motors, 12,9 мільярда доларів

Американський підприємець Ілон Маск розбагатів на компанії Tesla Motors, яка виробляє електричні автомобілі класу люкс. Крім того, 44-річний бізнесмен займається розробкою сонячних панелей і виношує плани з підкорення космосу - контракт з НАСА тому підтвердження.

Ілон був одружений двічі. Від першої дружини Жюстін, з якою він познайомився ще в коледжі, у чоловіка п'ятеро дітей. Після розлучення в 2008 році Маск знову пов'язав себе шлюбом - з актрисою Талулою Райлі, однак цей шлюб протримався всього два роки. Зараз мільярдер знову в активному пошуку.

Ян Кум

ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів  - фото 3

Творець месенджера WhatsApp, 9,2 мільярда доларів

40-річний Ян Кум - уродженець України, який емігрував ще в дитинстві в США. Він довгий час працював в Yahoo, перш ніж почати власну справу і придумати сервіс WhatsApp, що приніс підприємцю згодом мільярди доларів. Одружений Кум не був ні разу, але його особисте життя досить бурхливе. Останнім часом він зустрічається з 25-річною моделлю українського походження Евеліною Мамбетовою.

Хуліо Маріо Санто Домінго III

ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів  - фото 4
Спадкоємець засновника пивоварні SABMiller, 2,4 мільярда доларів

На відміну від багатьох інших представників рейтингу Хуліо Маріо Санто Домінго III не заробив свої гроші, а отримав у спадок - від діда, який розбагатів на виробництві та продажі пива.

Хуліо всього 30 років, він веде богемний спосіб життя і не поспішає заводити сім'ю - працює діджеєм і подорожує по світу. Офіційною нареченої у мільярдера немає.

Том Перссон

ТОП-5 найбажаніших наречених-мільярдерів  - фото 5
Спадкоємець засновника H & M, 2,4 мільярда доларів

Ще один багач, якому не довелося в поті чола заробляти свої мільйони, - Том Перссон, дід якого заснував всім відому мережу магазинів одягу H & M.

31-річний Том живе в Стокгольмі, де працює в кіноіндустрії, і вважається одним з найбільш завидних женихів і в Швеції, і в світі.

ФОТО: realclear.compeoples.ru, iinfo.com.ua, cluebits.com

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя