ТОП-5 історичних фільмів про давні цивілізації

Історія, сповнена цікавих подій, завжди приковувала увагу багатьох поціновувачів кіно 

Depo.ua пропонує подивитися цікаву добірку фільмів.

"Рапа Нуї: Втрачений рай"

Химерна картина від постановника "Водного світу", "Рапа Нуї" розповідає історію ще одного вимерлого народу, що населяв багато століть назад острів Пасхи. У фільмі чудові панорами і види природи, голі тіла і цікава історія кохання, схожа з "Ромео і Джульєттою". Стрічка вийшла настільки незвичайною, що жорстоко провалилася в прокаті.

"Апокаліпсис"

Імперія майя була однією з найбільших цивілізацій в історії людства: писемність, математика, астрономія, мистецтво. З часом (тут вчені сперечаються про причини) імперія занепала, саме цей період і взяв Гібсон для своєї картини. Головний герой, індіанець на ім'я Лапа Ягуара, потрапляє в полон до жорстоких майя і повинен стати жертвою в кривавому ритуалі. Але хлопець, спочатку йде на забій, як тварина, бунтує і бореться за своє життя.

"Прокляття золотої квітки"

Чжан Імоу, режисер, який офіційно представляє Китай для всього світу, після успіху картин "Герой" і "Дім літаючих кинджалів", вирішив сам себе переплюнути в плані краси, багатства і крові в кадрі. Запаморочливі інтер'єри, запаморочливі вбрання і історія, гідна пера Шекспіра створили неймовірної потужності шедевр про природу владу, помсту і примарну фортецю родинних зв'язків. Імператор Китаю таємно труїть свою дружину, поки та готується зайняти трон за допомогою синів.

"Олександр"

Історія царя, великого полководця, творця світової держави. Олександр Македонський (у виконанні білявого Коліна Фаррелла), син царя Філіпа від нелюбимої дружини, не знає спокійного дитинства та батьківської ласки. Він виріс на розповідях про подвиги Геракла і Ахіллеса, він з дитинства мріяв стати Великим, стати героєм і завоювати півсвіту. Його чекають виснажливі походи, змови, зради, спалахи божевілля, довгі години каяття. Коротке життя, але зате настільки ж яскрава, як схід сонця.

"Війни джунглів"

Цей тайський історичний детектив захпоплює з перших хвилин. 1765 рік. Королівство Бірма і королівство Сіам починають війну. На шляху стотисячної бірманської армії стоїть село Банг Раджан. Подібно трьомстам спартанцям, жителі села будуть стримувати натиск могутнього війська протягом півроку! У Таїланду, маленькій, але жвавій країни, є свої сторінки історії, якими вони мають право пишатися.

Нагадаємо, раніше Depo.ua пропонував подивитися фільми для сімейного перегляду. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна