ТОП-5 фільмів про шпигунів та їхні пригоди (ВІДЕО)

Пригоди шпигунів завжди приваблювали увагу звичайного люду 

Depo.ua пропонує переглянути найкращі шедеври 21 століття про пригоди шпигунів, чия праця невидима, проте може зберегти чи зруйнувати долю усієї країни.

"Шпигун, вийди геть!"

2011 / Франція, Великобританія, Німеччина / режисер Томас Альфредсон

Некваплива, вдумлива екранізація роману Джона ле Карре - визнаного авторитету в усьому, що стосується виробничої літератури про кухню спецслужб. Любителям біганини, перестрілок і фантастичних гаджетів фільм не припав до душі, але він не для них і знятий, це кіно про важку і небезпечну роботу з пошуку "крота". У ролях: Гері Олдмен, Колін Ферт, Бенедикт Камбербетч.

"Ідентифікація Борна"

2002 / США, Німеччина, Чехія / режисер Даг Лайман
Метт Деймон теж став володарем дійної корови завдяки шпигунству. Серія фільмів про Джейсона Борна похвальна тим, що вона більш натуралістична і наближена до реальності, ніж напівфантастичні "Бонди" і "Місії". Хоча з безсмертністю і непотоплюваністю Борна все одно глядачеві доведеться змиритися...

"Kingsman: Секретна служба"

2015 / Велика Британія, США / режисер Меттью Вон

2015 рік, в принципі, можна відзначати в енциклопедіях як рік шпигунського кіно, бо кількість картин на цю тему просто вражало: "007 Спектр", "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв", "Шпигун", "Міст шпигунів", "Агенти Анклам", ну і, звичайно, найнесподіваніший хіт - "Kingsman: Секретна служба".

Хуліган з неблагополучної сім'ї отримує дивну пропозицію - вступити на дуже і дуже секретну спецслужбу - і негайно починає поєднувати радості шпигунської життя з порятунком людства.

"Найнебезпечніший"

2014 / Велика Британія, США, Німеччина / режисер Антон Корбейн

Це чергова постановка за мотивами письменника Джона ле Карре. З незрівнянним Філіпом Сеймуром Хоффманом у головній ролі. Тема максимально актуальна (міжнародний тероризм), так як роман написаний в 2008 році. Незважаючи на те що тема шпигунства до чесності не має, це саме чесне кіно. Чому - стане зрозуміло з самого фільму.

"РЕД"

2010 / США / режисер Роберт Швентке

Ностальгічна шпигунська комедія для тих, кому за сорок. Брюс Вілліс, Джон Малкович, Морган Фріман і Хелен Міррен з'ясовують між собою старі шпигунські відносини і втручаються в злегка абсурдні ситуації. Ні на що більше, крім як на бойовик-капусник, фільм не претендував, але в підсумку він виявився на подив делікатною і якісною роботою.

Нагадаємо, раніше ми пропонували переглянути вам ТОП-5 фільмів про підлітків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна