ТОП-15 обіцянок, які допоможуть прожити наступний рік з користю

Аби гарно провести наступний рік, лише загадати бажання під відлік годинника буває недостатньо. А от виконання простих обіцянок самому собі може прискорити настання позитивних змін у житті

Психологи радять не надто завищувати планку і обіцяти абсолютно реальні речі, які ви зможете виконувати регулярно, а не раз на місяць, передає Depo.ua із посиланням на Searchingforbetter.

Пропонуємо 20 нехитрих резолюцій, які підвищать якість життя у Новому році.

1. Сформулювати свою власну мантру і повторювати її щодня.

Це може бути фраза, яка мотивуватиме вас на досягнення мети і не дозволятиме опускати руки у найважчі моменти. Наприклад, банальний вираз "Життя прекрасне", повторюваний щоранку і перед сном впродовж хвилини, здатен підвищити віру у власні сили і налаштувати на успіх.

2. Щодня дякувати всесвіту і людям за життя, красу і надані можливості.

3. Зранку купувати або брати з собою з дому пляшку води.

Нехитрий лайфхак підвищить рівень енергії і покращить самопочуття.

4. Обрати 1-3 корисних звички і засвоїти їх протягом 2018-го.

Прості речі можуть стати неоціненим бонусом на шляху до мети. Так, корисними звичками на наступний рік можуть стати ранкова пробіжка або ж звичка осмислювати кожен вчинок, ставлячи собі питання "Навіщо мені цей вчинок", "Що він мені дасть", "Чи виправдано я витратив на це стільки часу та енергії".

5. Засвоїти нові навички.

Оберіть, чому ви хочете навчитися протягом наступного року - вільно говорити англійською, програмувати сайти чи то готувати красиві та смачні десерти. Регулярно приділяйте час обраним навичкам. Один-два напрямки - оптимальний вибір, аби не розпорошувати увагу.

6. Обрати програму тренувань і виконувати її.

Обіцянка "ходити в зал" може виявитися надто розмитою. Адже прийшовши в тренажерку, деякі банально не знають, з чого почати, і що робити. А от чітка програма тренувань дає менше шансів відступити з відмазкою "в мене нічого не вийшло".

7. Приділяти читанню бодай 20 хвилин на день.

Краще заздалегідь скласти список книжок, обов'язкових для читання в новому році.

8. Приділяти 10 хвилин на день медитації або іншим практикам роботи з мозком та свідомістю.

9. Робити підсумки щотижня, наносячи досягнення на "Колесо балансу".

Аби життя і рух до мети не виходили з-під контролю, психологи рекомендують щотижня оцінювати досягнення у різних сферах на так званому "Колесі балансу".

Просто позначте на діаграмі, скільки ви працювали над кожною сферою і наскільки успішними виявилися ваші зусилля. Так будуть очевидні проблемні сфери і динаміка змін.

10. Приділяти 10 хвилин на день веденню щоденника вражень та досягнень.

Деяким ця практика видається надто романтичною, але вона чудово допомагає аналізувати ситуацію і осмислювати свої дії, замість плисти за течією.

11. Придумати ранковий ритуал, який налаштовуватиме на чудовий день.

Це може бути, наприклад, танок під улюблену мелодію або ж вправи на розтяжку, які додають енергію.

12. Виділяти на тижні кілька годин для себе.

В цей період рекомендують займатися тим, що хочете особисто ви - дивитися нові фільми, просто гуляти або ж розважатися на гірках у аквапарку.

13. Допомагати іншим щомісяця (або щороку).

Благодійність не лише робить світ кращим, але й допомагає людині відчути, що її життя має сенс.

14. Засвоїти корисну парну звичку або традицію

Над стосунками теж варто працювати, а нова парна звичка - наприклад, щотижня вечеряти у новому закладі або ж вчитися займатися танцями - допоможе освіжити подружнє життя.

15. Заощаджувати визначену суму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Новий рік